Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen Sadece Gözlerime Iyi Bak

Enver Ýstek

metin mete
[FONT=Times New Roman, Times, serif]
glitteredgeroses1gd0.gif
[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Bir zamanlar bir yerlerde kör bir genç yaşıyordu ve bu kör genç kendisinden nefret ediyordu
çünkü kör bir yaşamı vardı.

göremediği için hiç birşeyi ve hiç bir kimseyi sevemiyordu herkesten ve her şeyden nefret
ediyordu ama kız arkadaşı hariç
kör yaşamında sevdiği tek şey kız arkadaşıydı.

Bir gün kız arkadaşına eğer dünyayı görebilseydi onunla evlenmeyi kabul edebileceğini
söyledi.Kız arkadaşıda onu çok mutlu ettiğini söyledi
Günlerden bir gün şans gencin yüzüne güldü ve birisi ona bir çift gözünü bağışladı
sora genc her şeyi görmeye başladı ağaçları çiçekleri kısaca artık dünyayı görüyordu hatta kız
arkadaşını bile.

Kız arkadaşı ona sordu şimdi artık her şeyi görüyorsun söylediğin gibi benimle evlenecekmisin? dedi.

genc şoktaydı kız arkadaşını gördüğünde dona kalmıştı çünkü kız arkadaşı kördü!...

Çok özür dilerim dedi genç seninle evlenemem çünkü sen körsün dedi.

Kız çok üzüldü ve yaşlı gözlerle ordan uzaklaşmaya başladı biraz ileri gidince durdu ve geriye
dönüp gence şunu söyledi;

" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK "
[/FONT]​

T

Tanyeri

Guest
Çok etkileyici. Gözleri bağışlayanın kız olduğunu düşünüyorum birde, o daha da etkileyici. Allah razı olsun.

MAZLUME

New member
ÇOK GÜZEL FAKAT gencin yaptığı tamamen bir vefasızlık örneği

beyza

New member
ne kadar fedakarlık o kadar terkediliş...

Enver Ýstek

metin mete
Acaba diyorum,bendemi yapardim böyle diye düsündüm;Kendim angut kusu gibiyimdir birtaneme(sekiz yil bekledim hemde ne beklayis 19,5 yillik evliyim hala 16 yasindaki gibi sevdaliyim)ama yinede diyorumki insan oglu cok NANKÖRDÜR bende insan oldugum icin sustum...

ayýþýðý

New member
lütfen sadece gözlerime iyi bak....!

lütfen sadece gözlerime iyi bak....!

73f871ac6a587562zu9oq1vpf0.jpg

" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!...

Bir zamanlar bir yerlerde kör bir genç yaşıyordu ve bu kör genç kendisinden nefret ediyordu çünkü kör bir yaşamı vardı.

Göremediği için hiç birşeyi ve hiç bir kimseyi sevemiyordu herkesten ve her şeyden nefret ediyordu ama kız arkadaşı hariç.

Kör yaşamında sevdiği tek şey kız arkadaşıydı.

Bir gün kız arkadaşına, eğer dünyayı görebilseydi onunla evlenmeyi kabul edebileceğini söyledi. Kız arkadaşıda onu çok mutlu ettiğini söyledi..

Günlerden bir gün şans gencin yüzüne güldü ve birisi ona bir çift gözünü bağışladı.

Sonra genç her şeyi görmeye başladı ağaçları çiçekleri kısaca artık dünyayı görüyordu, hatta kız arkadaşını bile.

Kız arkadaşı ona sordu şimdi artık her şeyi görüyorsun. Söylediğin gibi benimle evlenecekmisin? dedi.

Genc şoktaydı kız arkadaşını gördüğünde dona kalmıştı. Çünkü kız arkadaşı kördü!...

Çok özür dilerim dedi genç, seninle evlenemem çünkü sen körsün dedi.

Kız çok üzüldü ve ağlayarak ordan uzaklaşmaya başladı biraz ileri gidince durdu ve geriye dönüp gence şunu söyledi :

" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK "
alıntı...

asikkulun

New member
fedakarlık bu olsa gerek...her kişinin karı değil...paylaştığın için Rabbim senden razı olsun abim..

Üst Alt