Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen okuyun.....!!!!

Mücahid

New member
Komutan Zaurbek’ten bir Mektup
Yayınlama zamanı: 16 Nisan 2007, 18:24

Çeçenistan Cephe Komutanı Emir Zaurbek bugün ajansımıza bir elektronik posta ile mesaj gönderdi. Biz bu mesajı dünya müslümanlara duyuruyoruz. İştte Emir Zaurbek'in mesajı:

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.

Hamd alemlerin Rabbi olan Allah'a, salatu selam mahlukatın efendisi Hz.Muhammed'e ve ashabına olsun. Ey Allahım! Senin kolaylaştırdığın dışında hiçbir kolaylık yoktur. Allahım göğsüme genişlik ver,işimi kolaylaştır. Sözümü anlamaları için dilimdeki düğümü çöz. Amin.

Assalamu Alaykum va Rahmatullahi va Barakatuhu. Değerli müslüman kardeşlerimiz. Bu zor günlerde size bir mektupla seslenmek istedim.Kafkasya bugün çok zor bir dönem geçiriyor.

Çeçenistan'da fiili işgal devam ediyor. Biz bu işgalcilere karşı mallarımızla canlarımızla mücadele veriyoruz. Bizim halkımız yaklaşık 300 bin kişi şehit verdi. Ama mücadelemiz yine de devam ediyor ve devam edecektir. Biz bu yazda işgalcilere karşı ciddi operasyonlarla direneceğiz. Allah bize yardımcı olacaktır bizim tek dayanağımız o dur. Eski dönemlerde bizi seven bizi destekleyen çok kardeşimiz ve dostlarımız vardı. O zaman biz "güçlüydük" biz halen güçlüyüz çünkü Allah bizimledir. Eğer bizim yenildiğimizi düşünen varsa yanılyorlar çünkü Allah yolunda mücadele veren hiç bir zaman yanılmaz. Eğer inandığı davaya gerçek manasıyla inanmamışsa iştte o kaybetmiştir hem dünyada hem ahirette.

Mücahitler ilk bahar gelmesiyle birlikte çok başarılı operasyonlara imza attılar. Allah biz ona bir adım yaklaşırsak koşarak karşılık veriyor. Biz bu cihad diyarında bir olup imperyalizm güçlerine karşı mücadele vermekteyiz. Bize mallarınızla eskisi gibi desteklemeye çağırıyorum. Eğer desteklerseniz o sizing için iyi olacaktır. Allah kim onun dinine yardımcı olursa onlara yardım ediyor. Siz bizi desteklemekle aslında kendilerini destekliyorsunuz.

Bugün Çeçenistan müslümanları korkutmak için onlara bir ders vermek için imperyalizm güçlerin kullandıkları bir bölgedir. Korkmayın onlar korksun. Birlik olalım bizi yok etmeye müsade etmeyelim. Bizim gücümüz birlikteliktir. Bir ses, bir kulak, bir yumruk olalım ve kazanalım. Biz birbirimize sahip çıkarsak kimse bize el uzatmaya cüret etmez. Tahmin edebiliyorum yorulmuşsunuzdur. Ama biz de yorulduk. Ancak Allah yolunda oldukları hatırlarsanız iştte o zaman yorulmayı unutursunuz ve Allah'ta size güç verir. Allah bize kaldıramayacağı yük yüklemez ve sorumlu tutmaz. Ancak bir düşenelim acaba biz Allah için neyi yapıyoruz. Namaz, oruç, hac, zekat, biz kendimizi kurtarmak için yapmaktayız. Peki Allah için ne yapalım. Zülüm altında olan Müslüman kardeşlerimize yardım eli uzatalım olsun İrak'ta, Afganistan'da, Filistin'de, Çeçenistan'da ama yardım edelim.

Çeçenistan cihadında mücadele veren mücahidlerden sizleri selamlıyorum ve hiç olmazsa dualarınızla bizi hatırlamaya rica ediyorum. Assalamu Alaykum va rahmatullahi va Barakatuhu!

gizemli

New member
çok güzel bi konuya deyinmişsin emeğine sağlık. Dularamız her zaman onlarla inşaallah.

Z

zeynep_hearty

Guest
rabbim yar ve yardımcıları olsun insallah ..rabbim hatırlatanlardan hatırda bırakanlardan razı olsun ..selam ve dua ile..

Mücahid

New member

Yolunuz yolumuzdur kardeşlerim.Allah(c.c) Düşmanı zelil sizleri muzaffer eyler inşaallah

"Fe inne hizballahe hümül galibun"

türkmani

New member
Allah haklı davasında Çeçen kardeşlerimizi muzaffer eylesin inşallah.

hasbunallahu ve ni mel vekil

saadete özlem

New member
Allah razı olsun kardeşim... hiç bir zaman unutmamak dualarda yeniden buluşmak arzumuzdur.
"Allah nurunu tamamlayacaktır, kafirler istemese de...."

Üst Alt