Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

lübnana asker gönderilsinmi????????

ibrahimonur

New member
sizce lübnana asker gönderilsinmi gönderilmesinm

eğer gönderilecekse ne için gönderilmeyecekse ne için??????? :rolleyes:

inci364

New member
Bu yahudilerin ve amerika'nın yaptığı ilk şey değil tarihtede yer aldığı gibi araplarlada türkleri birbirlerine düşürmüştu müslümanı müslümana vurduruyor.

the okuz

New member
eğer akp oraya asker falan göndermeye kalkarsa abdnin uşağı olduğunu yine şiddetli bir şekilde ispatlamış olur...

ummutalha

New member

Tabiki Lübnana asker göndermemeliyiz özellikle de BM şemsiyesi altında.

Zira israil bugüne kadar BM tarafından çıkarılan kararların hiç birisine uymadı,uymadığı gibi metinler üzerinde kelime oyunları yaparak işgal ettiği topraklarda katliamlarına devam etti....
Hele ki Terörist İsrail'e Lübnandan çekil demeyen,aksine çekilmeye karar verme hakkını İsrail'e bırakan 1701 sayılı kararda Lübnan'a istendiğinde komando indirip hava harekatı düzenlenmesinin yolunu açıyor...
En önemlisi de
Diiplomatik ayak oyunlarıyla kotarılmış bir metin olarak Türkiyenin önüne sürülen ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin 'muharip güç' olmasına zemin hazırlayan söz konusu karar ,hizbullah'a karşı güç kullanılmasını da içeriyor......

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
devlet olarak tanımadaki tüm sınırları aşarak;

İsraili devlettir diye tanıyan türkiyenin böyle bir hareket yapması komik olur.

Ama ewet savaşmak gerekiyorsa düşman bellidir!

muhammedordusu

New member
Web sitesi
www.mucadeleci.com
vallahi kardeşler ben bu kafirlere güvenmiyorum(israil,abd).bu kafir devletler hizbullah ile türk askerlerini birbirine düşürebilir.zaten asker gönderilmesindeki amaç israili korumak,hizbullahı silahsızlandırmak olacak.yoksa niye askerler israile gönderilmiyorda lübnana gönderiliyor.yav bunları da geçtim.bir müslüman devlet bir kafir topluluğunnun isteğini nasıl yerine getirir.bunca ayet ne için indi...

Üst Alt