Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lanet Sana İsrail

mhmt

New member
Dünya Müslümanları;

Anlaşma denendi olmadı.. Arabuluculuk denendi olmadı.. Onlardan gibi görünüp ve aynı masaya oturuldu olmadı.. Olmuyor.

Birkez daha görüldü ki, kafirden güçlü olmadıkça, heryol çıkmaz sokağa giriyor. Onlar buna iman etmişler ve buna din! demişler. Dinin anlaşması olmaz.
O zaman güçlü olmak lazım.

Güçlü olana kadar onlardan görünelim yolları da boşa çıkıyor. Çıkarını aldıktan sonra bizi eziveriyor.
.....

selametle..

mhmt

New member
Filistinlilerden bahsederken ölüler demek yerinde şehitler diyelim..

Allah'ın izniyle hepsi şehittir.

selametle..

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
kısmetse pazar günü bende çaglayandayım rabbim filistindeki sehitlerimize rahmet etsin mucahitlere güç kuvvet versin hamas inş nükler santrelide vura biliriz diyor inş. vururda hiç bir yahudi kalmaz orada

mhmt

New member
İnşaallah, gidin bağırın çağırın, lanet okuyun. Sonra, görevini ifa etmenin gönül rahatlığı ile sıcak evlerinize gidip uyuyun. (sözüm meclisten dışarı).

Abi mitingler ne görevi tamamlamaktır ne de deşarj olma yeri.

Desen ki, sadece mitingle olmaz. Bilinç lazım. Tamam. Ama, bilinç lazım derken mitingleri de kötülememek lazım. Mitingler sestir, zahiri destektir. Hepsinin ayrı bi yeri var. Önemli olan bunları birleştirmek.

selametle..

mhmt

New member
Senelerdi Filistin'de siyonist işgali ve zulmü var. Ne zaman o zulümler dozunu artırsa hemen mitingler düzenlenir. Bağırırlar çağırırlar. Lanet okurlar.
Hata o mitingte olanlar o kitle ruhu ile o ana savaşa götürsen gidecekler. Ya sonrası. Siyonistler zulmülerine ara verirler yada basın ara vermiş gibi gösterir. Mitingler susar, mitingçiler günlük hayatlarına döner. Dualar unutulur.

Hala görmüyorsunuz. Bizi uyutuyorlar.

Miting kadar aczi ifade eden daha ilginç birşey bilmiyorum. Evet o miting aczin ilanıdır. Hiç bir yararı olmamakla beraber zararı çoktur.

İşte Çağlayan mitingi. Kim düzenliyor? Siyasi ve radikal kabul edilen bir parti. Katılan kim? Genelde fikri o partiye yakın kişiler. Sonuç: bölünme. Bir katliamın bile siyasete alet edilmesi. Sonra, hiç. Koskoca bir hiç. İşte senelerdir yapılan mitinglerin akıbeti ortada. Bir faydasını gösterin, gidelim.

Yahu bu gösterilerin bir faydası olsa idi Kominizm çökmezdi.

Aklımızı başımıza alalım artık. Bu işler bağırıp çağırmakla olmuyor. Halkı bilinçlendirmek için canla başla mücadele etmek lazım. En büyük cihad budur.

Halkı canla başla bilinçlendirmeye çalışanlar her daim faaliyette. "Bu iş sıcak yatakta yatmakla olmaz" diyerek mitinglere gidenler, sıcak yataklarından sadece mitingi için çıkıp geriye dönüp uykusuna kaldığı yerden devam ediyor.
Daha söylenecek çok şey var. Bana su i zan etmemeniz ve şevkinizi kırmamak için kısa kesiyorum.
Muhabbetle

Mitinglerin zararı ne dedin abi? Tarafgirlik mi.

Ortada Hükümetin yalandan ses ettiği bi zulüm var. Buna mukabil, muhalif partilerden biri halkı toplayarak sesini çıkararak tepki gösteriyor. Bu olayı böyle mi değerlendiriyorsun. Ne siyasete alet etmesi. Varsa başkası yapsın, biz gidelim destek olalım. Bu kadar korkma partilerden. Ayrıca, hergün başkalarına da destek oluyoruz. Oraya sadece Saadet Partisinden değil, her görüşten insan gelir. Bundan önce aynı yerde yine yüzbinlerle mitingler yapıldı. Gelenler sadece Saadet Partisinden değildi. Ben biliyorum yahu. Oradaydım. Ayrıca, birileri bilmem ne düşünür diye tepki vermemek mi lazım? İşte bu yüzden çekinerek buraya geldik. Neden, kimden çekiniyoruz..

Normalde bu zulümlere dönüp bakmayanlar bu mitinglerle silkeleniyor. Bu mitinglerde dualar sadece orada kalıyor, sonra unutuluyor olması, miting düzenlemenin yanlış olmasından değil, milletin bu yönde eksik olmasındandır. Sen küllü atalım diyorsun. Bende diyorum ki, bu millete mitinglerde silkeledikten sonra bırakmak yerinde bilinçte vermek lazım. İşte bu bilinç için en uygun ortamlardan biri miting havasıdır.

Sen Filistin mitinglerin zararlarını saysana abi neymiş?

selametle..

mhmt

New member
Mehmet Altan'ın yazısına bakınca gelde tepki verme...
Tepki verincede acziyet ifadesi diyorsun.
Ben yazıp yazıp silmiyorum heralde senin kadar sabırlı değilim...

selametle..

islamcigenc01

New member
Sa

Sa

:mad:S.A kardesler ben yeni uyenizim ama artık surekli burdayım...Bu yaşanan olaylar için ne gerekiyorsa yapalım sonuna kadar FİLİSTİNİN,HAMASIN yanındayızzz.. Selam Olsun!!!

islamcigenc01

New member
Allah'ın gazabına uğrayan şerefsizler Kur'an'ımız da Bakara Suresi 61.Ayet Aynen Şöyledir... Keşke elimizde olsada bunu tüm Yahudiler okusa...

Hani, "Ey Mûsâ! Biz bir çeşit yemeğe asla katlanamayız. O halde, bizim için Rabbine yalvar da, o bize yerden biten sebze, kabak, sarımsak, mercimek, soğan versin" demiştiniz. O da size, "İyi olanı düşük olanla değiştirmek mi istiyorsunuz? Öyle ise inin şehre! İstedikleriniz orada var" demişti. Böylece zillet ve yoksulluk onları kapladı. Onlar, Allah'ın gazabına uğradılar. Bunun sebebi, onların; Allah'ın âyetlerini inkâr ediyor, peygamberleri de haksız yere öldürüyor olmaları idi. Bütün bunların sebebi ise, isyan etmek ve aşırı gitmekte oluşlarıydı.

psikobilmis

New member
Web sitesi
yaylakentlimm.azbuz.com
bence şuan bizim yapacagımız tek şey elimizden geldiğince onlaraa yardım göndermek ve mitinglerle sesimizi duyurmak (lütfen yardımlarımızı esirgemeyelim FİLİSTİN KAN AĞLIYOR)

islamcigenc01

New member
Mitingler Yetmez ki kardesim biz ne kadar bağırsak gene de İsrail mermisini sıkacak!! Yardım kuruluklarına para göndermek de lasım dedgin gibi saygılar..

psikobilmis

New member
Web sitesi
yaylakentlimm.azbuz.com
evet mitingler yetmez ama birasda olsa sesimizi duyurur yardım kesinlikle lazım 5 ytl 10 ytl ziraatta güvendiniz ister ihh, ister kimse yok mu, isterseniiz deniz feneri yatıralım inş. saygılar

islamcigenc01

New member
İnşallah kardeşim özellikle bu yardımlar çok önemli biliyorsunuz...

Üst Alt