Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kurtlar Libya'yı Yemeye Hazır

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Son zamanlarda düğmesine basılan "Kuzay Afrika Planı" namı diğer BOP operasyonları kapsamında Kurtlar Libya'yı yemeğe hazır.

Gerekli tüm kamuoyu lobilerini bitirdikten sonra tüm dünyaya haklıymış edası ile Libya yenilmeye çalışılıyor.

Allah Libya'ya yardım etsin.
Allah Libya halkını bölmeye çalışanları mağlup etsin.
Allah Libya'yı parselleme hevesinde olanların heveslerini kursaklarında bıraksın.

Soru çok... Yorgun muhayyilem ile daha fazla devam edemiyeceğim şimdilik.

euadvisor

New member
BOP harekete geçmedimi kardeşim. Bakın Ortadoğunun sınırları değişiyor.

sýyah_

New member
kurtlar diye fazla mütevazi davranmışsınız. bu aç köpekler Libyayıda vururlar menfaatleri için hiç kimseyi dinlemezler, bu haddini bilmezler, bir gün öldüklerinde vah biz ne yaptık dediklerinde, girin cehehheme denilecek aç köpeklerdir. sonsuza kadar kıvrım kıvrım kıvranacaklar. Ancak biz seyirci kalıyorsak bizde bundan dolayı ne kadar sorumluyuz bunu anlatmama gerek yoktur. Libyalı halkın bize kurtuluş savaşında yardım ettiğini küçükken duymuştum. Eski zamanlardaki gibi değil tabi benim yardım etme düşüncem şimdi nasıl yardım edebiliriz bu müslüman kardeşlere onu bulmak lazım. Ben hep eskiden beri söylerim arkadaşlarım bana hep muhalefet olurlar. Eski zamanlarda afrika kıtasında bulunan ülkelere sömürge saldırıları yapıldığında osmanlı dahil bütün müslümanlar saldırı altında bulunan yerelere yardıma cihata koşmuşlar. O bölgedeki müsümanlara savaş halindekilere yardım etmişler. Ben eskiden beri olagelen savaşları inceledim. ALmanlarda hitler zamanında japon savaş stareji uzmanı kullanmışlar. Savaş strateji uzmanı diye bir şey var. Ben diyorumki biz niye saldırmıyoruz bu islam düşmanlarına, niye rahat bırakıyoruz ki. İngiltereye bak eskiden beri hala kırallık var. Kendileri dünyayı çorba yapıp yediler içtiler ama kendileri ohh ne rahat. İngilizler hindistana gitmiş mi gitmiş. O sıralarda Osmanlının başına rus belasına örmüşler öyle gitmişler tarihlerde bu delilleriyle var. Hindistana yardım edemesinler diye o zamanlar Hindistanda İslam devleti vardı. yani demek istediğim gene lafın özü, biz de bunlara saldıralım. Onların içlerine girelim londraya merkezlerine kalplarine bizde onları öldürelim. Arkadaşlarımın % 100'ü müslümanlara yakışmaz, işte şudur budur diyorlar ama benim düşüncem budur arkadaşlar imkanım olsa fırsatım olsa ne amerikan vatandaşı dinlerim ne ingiliz onlar benim müslüman kardeşlerimin ülkesine saldırmışmı saldırmış bende onların ülkesine girerim kıssasa kıssas yaparım. Hiç kimseye acımazmısın düşüncesi ise onlar düşünsünler önce kardeşim onlar masumlara kıyarlerken iyi ya. Arkadaşlarım Cengiz Han gibimi olalım dese de ben onu bunu bilmem arkadaş Müslümanlarda ilmi siyaset yapıp toparlanıp güçlenip, ya herro ye merro diye bi tabir var ya işte ben de tam onu diyorum. Nasıl olsa ALLAH yolunda ölmekden daha güzel bir şey olmadığına göre eeee ne duruyoruz o zaman ?

sumisali

New member
Allah (c c) dilerse hepsini helak eder ee cehenneme de insan lazım..

sýyah_

New member
ALLAH sonsuza kadar orada kalacaklardan etmesin bizi inşallah. Kendi şerrimden, ALLAH'ın yarattıklarından ve ALLAH'ın azabından ve gazabından yine ALLAH'a sığınırım. Zalimleri ve iftiracıları affetmesin inşallah. Gariplere, yetimlere dul kadınlara zulmedenleride affetmesin inşallah.

Üst Alt