Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kudus bulusmasi Istanbul'da

New member
Selamunaleykum,

Gozume carpan bir sey oldu:
Kudus bulusmasi adinda bir sempozyum baslatilmis. Bu sempozyum Istanbulda ve halka acik.
Katilimcilar: Turkiyeden, Orta dogudan, Avrupadan ve Balkanlardan politikacilar, ilahiyatcilar, guclu is adamlari...
Katilanlar arasinda El Fetih ve Hamas tanda katilimcilar bulunuyor!!!
Sempozyumun amaci 3 gun surecek konusmalar sonunda Kudus icin baris adimlari atmak ve 3 gun sonunda bir Istanbul Bildirgesi yayinlamak...
Sorunlarin cozumu icin guzel bir adim olabilir.

Hilal Tv de gordum bunu ve sizlerle paylasmak istedim! Istanbuldaki kardeslerimiz gidebilirler... Boyle guzel organizasyonlari desteklememiz lazim!

Bilgi icin: http://www.kudusyolu.com/index.php?adres=haber&dil=tr&id=1567

New member
KanalD nin haberi!!!

KanalD nin haberi!!!

Selamunaleykum ve rahmetullah,

Arkadaslar bugun Kanal D habere bakarken igrendim bu medyanin yalaka ve anti islam tavrindan!!!

Kanal D ana haber bultenine bakarken bu konferansi haberlerde gordum ve sanki Israil televizyonuna bakiyorum sandim kendimi...

Haberin icerigine bakin Allah askina:
Bas ortulu kadinlari, basi sarikli erkekleri, ayri ayri oturan erkek ve kadinlari kucuk gorur gibi haber ediyorlar. Bu yetmiyor Kudus icin baris isteyen insanlari adeta dusman gibi segiliyorlar. Bir ressamin cizdigi Kudusteki drami anlatan fotorafin Erdoganin resminin yanina konmasi kiniyorlar....

Ben bu haberi izlerken bu anti Islam medyadan nefret ettim.. Allah a havale ediyorum!

Neyseki bu haberi izledikten sonra Hilal tv ye gectim ve ne goruyim :) hilal tv Bu konferansin canli yayinini yapiyor :):):)
Ozaman medyanin (kucukde olsa) ISLAM i savunmaya calisan kesmininde oldugu tekrardan aklima geldi ve biraz rahatladim !!!

Allah Hilal tv den razi olsun, Kanal D yide kiniyorum ve Allah'a havale ediyorum!!!

Selametle,

Ebu Zerr

New member
Zaman gazetemiz bu buluşmayı görmezden gelmiş, ne diyelim Allah'da görmezden gelir bir gün!!!

the okuz

New member
iki gün önce Müslüman katili peres ve davasına ihanet etmiş olan hain mahmud abbas ve devletin başındaki yöneticiler 32 dişlerini göstererek ve herkesi kandırdıklarını sanarak adı barış kendisi sömürge antlaşması olan antlaşmayı imzalarlar. şimdi de kudüsü kurtarma amaçlı bir konferans düzenlenir ülkemizde...
Yarabbim ne kadar tuhaf bir ülkeye dönüştük??

Üst Alt