Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Korsan kitap almak kul hakkımı??

ankyra

New member
iyi akşamlar arkadaşlar korsan kitap almak kul hakkınamı giriyor bilgilendirebilirseniz sevinnirim

ankyra

New member
D&R gibi magazalardaki kitapların kopyaları satılıyor sokaklarda daha ucuza korsan kitap onlara deniyor korsan cd gibi yani

Son düzenleme:

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Alınacak kitabın, cd nin "korsan yayın" olduğu biliniyor ise bu şekilde bir alış veriş caiz olmaz.

ankyra

New member
anladım caiz değil ama kul hakkınada girmiş olmuyorum geçenlerde almıştım korsan kitap iki gündürde acaba kul hakkınamı girdim diye kara kara düşünüyordum allah razı olsun yardımın için

Son düzenleme:

mhmt

New member
Bu korsanın alanı çok geniş aslında..
Sadece kitap değil, herşeyde... Şuan çoğumuzun bilgisayarından kullandı Windows XP işletim sisteminin korsan olduğu gibi ya da bilgisayarımızda dinlediğimiz mp3'ler gibi ya da islami sitelerimizin lisanssız olması gibi ya da ...... gibi...

Yani bizler, "yaşasın Çin malı" derneğine üyeyiz.. :)

selametle..

ankyra

New member
anladım teşekkur ederim o zaman gidip sanırım aynı kitabın orjinalini alırsam bir nebze olsun kul hakkından kurtulmuş olurum sanırım bu konuyla ilgili elimdeki korsan kitabın aynısını orjinalini alacağım için korsan kitabı kutuphaneye bağışlasam olurmu yoksa o zaman diğer insanlarında gunah kazanmasınamı neden olurum

Son düzenleme:
Üst Alt