Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Korkuyorum, suç mu işledim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

imansahibikiz

New member
arkadaşlar ben bi siteye üyeydim ve beni atmaya başladılar ve ben terkar tekrar üye oldum ve yeniden attılar beni ve bu iştende yılmadım sonra bir sürü üyelik alıp durmadan o siteye üye oluyordum biraz önce siteye girdim şöyle yazıyordu bu sitede süresiz yasaklandınız hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmaya karar verdim ıp adresiniz üzerine bi yasaklama yapılmıştır yazıyordu şimdi çok gerildim korkuyorum ya beni mahkemeye verirseler babamın haberi yok bundan anneme gösterdim ne yapıcam ben söyleyin korkuyorum şu an adam resmen yazmış ben anneme babama nasıl açıklıcam bu olayı şimdi biz savcılığamı gidicez

mice

New member
Web sitesi
www.islamidusunce.com
site içeriği nedir?

umuma açık sitede üye olmakla suç işlenmiş sayılmazki. eğer illegal bir yazınız vs. yoksa korkmanıza da gerek yok.

mavigezegen

New member
arkadaşlar ben bi siteye üyeydim ve beni atmaya başladılar ve ben terkar tekrar üye oldum ve yeniden attılar beni ve bu iştende yılmadım sonra bir sürü üyelik alıp durmadan o siteye üye oluyordum biraz önce siteye girdim şöyle yazıyordu bu sitede süresiz yasaklandınız hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmaya karar verdim ıp adresiniz üzerine bi yasaklama yapılmıştır yazıyordu şimdi çok gerildim korkuyorum ya beni mahkemeye verirseler babamın haberi yok bundan anneme gösterdim ne yapıcam ben söyleyin korkuyorum şu an adam resmen yazmış ben anneme babama nasıl açıklıcam bu olayı şimdi biz savcılığamı gidicez

Suç teşkil edecek bir yazınız yoksa birşey olmaz. Fakat bence neden her defasında yasaklanıyorsunuz onu sorgulamak gerek. Neden yasaklandığınızı söylerseniz daha kolay yardımcı olabiliriz.

imansahibikiz

New member
hep insanlara devamlı mesajlar atıyordum ve adamda öyle demiş

mavigezegen

New member
Merak etmeyin yasa dışı bir yazınız yoksa bir sorun olmayacaktır. Sanırım korkutmak ve bir daha o siteye girmenizi engellemek için böyle bir uyarı yapmışlar. Fakat siz de daha dikkatli olun, yapılması istenmeyen şeyleri ısrarla yapmayın. Her sitenin belli başlı kuralları vardır, o kuralları okuyun ve sitenin kurallarına göre hareket edin. Böyle davrandıktan sonra hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Selametle.

ibrahim571632

New member
Konuyu babanız dahil Ailenize bildirmeniz daha hayırlı olur inşallah.Aileniz ile istişarenizde Üyelere attığınız mesajların suç teşkil ettiği kanaatine varmazsanız korkmayın hiç bir şey olmaz EvvelAllah. Ancak mesaj içeriği çok önemli.Çok korkutmuş ama sizi...

Son düzenleme:

esmer

New member
Cidden ne güzel kafa buluyorsun.Sen eğlenmene bak küçük kız:rolleyes:
Korkma sana birşey olmaz;)

imansahibikiz

New member
yemin ediyorum ben kafa bulmuyorum allahın üzerine yemin ediyorum ben kafa bulmuyorum korkuyorum bende stress oluştu şu an stressliyim moralim bozuk allahım şahidim olsun yalan söylemedim söylemiyorum ilgi çekmedim çekmiyorum kafa bulmadım bulmuyorum doğruları söyledim söylüyorum

imansahibikiz

New member
o sitedeki insanlar bana bir sürü hareket etmişlerdi ende sinirlendim ben bu sefer gaza geldim ben de onlara saldırdım bana akılsız beyinsiz gerizekalı meşhur yaratık allahın yaratığı diyorlardı bu lafları beni çok ezdi bende onlardan intikam almak için onları gıcık etmek için durmadan üyelik alıp üye oluyordum beni atıyorlardı ben durmadan üye oluyordum

esmer

New member
yemin ediyorum ben kafa bulmuyorum allahın üzerine yemin ediyorum ben kafa bulmuyorum korkuyorum bende stress oluştu şu an stressliyim moralim bozuk allahım şahidim olsun yalan söylemedim söylemiyorum ilgi çekmedim çekmiyorum kafa bulmadım bulmuyorum doğruları söyledim söylüyorum

Dokuz yaşındasın ya birşey yapmazlar,yapamazlar,korkma,korkmamalısın.:p

Yetişkin olsaydın o zaman korkmalıydın,şaka şaka korkma,korkmamalısın;)

Çoook ciddi bir durum olmadığı müddetçe kimse kimseyi savcılığa internetteki böyle sebeplerden mahkemeye vermiyor.Sadece blöf yapmış,yalan söylemiş.:)

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
evet 9 yasindakine bir sey yapamazlar, konu kapanmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt