Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

>>>korkuyorum sana alışmaktan ya gidersen>>>

leyla

New member
Neden bu kadar hayatımın içindesin ki sanki? Beklenmeyen bir anda geldin ve hayatımın tamda merkezine oturdun kaldın... Oysa ki sen davetsiz bir misafirdin sence de haddini aşmamış mıydın uzun zamandır kimsenin girmediği(giremediği)kalbimin gizli kapısını tıklarken(!) ? Önce o kapıyı duymamazlıktan geldim , kaçmaya çalıştım ; yok olmadı işte... Sen o masumluğunla o kapıyı tıklarken sana karşı kayıtsız kalamazdım duyuyordum seni..

Günden güne alıştım sana... Oysa ki ben çok korkuyordum sana alışmaktan; çünkü biliyordum , adım gibi biliryordum bir gün gideceğini... Sen bambaşka bir mevsimin çiçeğisin , ben hep sonbahar.Ben bir çiçeği yeşertecek kadar güçlü değilim anla bunu,güneşim yalancı ısıtamaz ki yüreğini!

Kaçıp kurtulmaya çalıştıkça daha çok içine girdiğim bir girdap gibisin...Yok mu bir kurtuluşum?

Adı aşk mı bu alışkanlığın? Aşk olmamalı ben hep kaçtım aşktan , aşk beni böyle ansızım , ummadığım bir anda yakalamış olamaz..Yoo aşk değil bu , aşk olamaz , olmamalı peki öyleyse ne?

Biliyor musun kalbimin senden önceki davetsiz misafiri de böyle masumca ansızın gelmişti... Kendimce kalbimdeki misafire hürmette kusur etmemiştim ; ama neden bilmiyorum o giderken kalbimide yakıp yakıp öyle gitmişti , ancak toparlandım derken şimdi de sen? Yoo hayır kalbim artık çok güçsüz bir kez daha yıkılırsa toparlayamam onu , bir gidişi daha kaldıramaz ..

Ah bir bilsem ki hak edeceksin bu sevgiyi kabulümdür senle gelen her hüzün ; ama bilmiyorum.. Tek bildiğim er ya da geç gideceksin, ben benle tek bırakıp gideceksin...

Evet korkuyordum sana alışmaktan , korktuğum başıma geldi alıştım; ama daha vakit erken gideceksen şimdi git sana daha çok bağlanıp sevmeden... Hiç girme kalbime sessiz sedasız git...
Gitmeyeceksen de öğret bana sevgiyi taa en başından yalansız , yanlışsız!

gulya

New member
Evet korkuyordum sana alışmaktan , korktuğum başıma geldi alıştım; ama daha vakit erken gideceksen şimdi git sana daha çok bağlanıp sevmeden... Hiç girme kalbime sessiz sedasız git...
Gitmeyeceksen de öğret bana sevgiyi taa en başından yalansız , yanlışsız!
BRAVO VALLA HIC BUKADAR GUZEL BISE OKUMAMISTIM.NERDEN BULUYOSUNKI BUNLARI BI BILSEM:) ELINE SAGLIK

Azra

New member
leylacım çok güzel ve duygulu yüreğine sağlık

SUSKUN

New member
Leyla Allah razı olsun
Nerden buluyorsun bu kadar güzel şiirleri yaa sen şairmisin yoksa:)

Azra

New member
yok yok sen dalga geçiyosun burada.bide gülüyo...böyle yorumlar yaparak insanları kızdırıyon sen.yazma bişey...bu sözler esrefinho ya

leyla

New member
Leyla Allah razı olsun
Nerden buluyorsun bu kadar güzel şiirleri yaa sen şairmisin yoksa:)

şair yanım var biraz bunu arkadaşım gönderdi ama kalbi yaralı biri bende sizinle paylaştım ama hepsi benim duygularımıda anlatıyo diyebilirim teşekkürler

MÜCAHÝT_DALGALI

New member
gerçekten çok güsel yazmışın çok anlamlı eline yüreğine sağlık :)

gulya

New member
sevmek guzel ama bazen hic olmayacak kisileri seviyorsak iste yanmisiz demektir.Allah razi olsun paylasim icin

Azra

New member
evet canım sevmek çok güzel.imkansız aşk mı diyosun yani...niye olmasın canım olmaz diye bişi yokk.sen umudunu kesme...

gulya

New member
evet canım sevmek çok güzel.imkansız aşk mı diyosun yani...niye olmasın canım olmaz diye bişi yokk.sen umudunu kesme...

inanki bazen imkansiz ask diye bilecegimiz duygulara kapiliyoruz.sakin pes etme gibi laflar hep bosdur

Azra

New member
o zaman imkansız aşksa adı imkansızdır...

Üst Alt