Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Komplo teorisi...

Ebu Zerr

New member
Komplo Teorisi bu akşam Kanal 7'de

Kanal7'de bu akşam bir Hollywood klasiği ekrana geliyor. Film her yönüyle ilginç ama en sonunda yer alan haberlerde Türkiye'de deprem haberinin yer aldığı küçük bir detay daha ilginç. Çünkü Türkiye'de o tarihte henüz deprem olmamıştı ve şiddet çok yakı #haberImage { float: right; margin: 0 0 4px 8px;}#haberImage img { border: solid 1px #900; width: 272px; height: 204px;}#nealsak { border: solid 1px #990; width: 272px; height: 204px; background: url(http://image.haber7.com/ads/nealsak/market-bg.jpg) no-repeat; cursor: pointer;}
68182.jpg

Kanal 7 film kuşağında başrollerinde Mel Gibson ve Julia Roberts’in oynadığı soluk soluğa izleyeceğiniz bir aksiyon. New York'ta bir taksi şoförü olan Jerry Fletcher komplo teorilerine çok meraklıdır. Etrafındaki herkesle ülkeyi gerçekten yöneten adamları ve sokaklarda serbest dolaşan suikastçileri konuşmayı adet haline getiren Fletcher bir gün Adalet Bakanlığı avukatı Alice Sutton'un da gerçeklerden haberdar olması gerektiğine karar verir. Avukatın ofisine ziyarete giden Fletcher, kısa sürede oradan kovulur. Ama çok yakında ikisi beraber hayatlarını kurtarmaya çalışacaklardır...

Yönetmen: Richard Donner Senaryo: Brian Helgeland Müzik: Carter Burwell Oyuncular: Mel Gibson, Julia Roberts, Patrick Stewart, Cylk Cozart, Steve Kahan, Yapım: ABD, 1997 Tür: Macera, aksiyon

Yayın Saati: 20.15

HAZREC

New member
selamun aleykum!gazetede gormüştum bır an ılgımı çektı ama ılgılenmemiştım işmdı merak ettım oynayan başroldakı oyuncuşları gorunce ızlenmesı gereken bır fılm !bıde şu deprem olay ı bayagı ılgınç:confused: .selametle kalın dua ıle

Üst Alt