Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Komikmi buldunuz

NUAYMAN

New member

bu resimleri komik sayfalar arasında buldum komik resim olarak gösteriliyor bunları komik bulanlara yazık diyorum.... ve diyorumki bu resimlere bakan kişiler bir alttaki resmide komik bulacaklarmı....

Azra

New member
evet abi güzel bi konuya değinmişin.bunlar hiçte komik değil.buna komik diyi gülenler komik aslında.bunlar türk insanının gerçek yüzü.
HELAL OLSUN ONLARA...

mhmt

New member
HİZMETKAR kardeşim..diğer konunda aslında o kadar komik değil..bana kızma hemen..şimdi..dün köye gittim..diğer konundaki resimde gördüğümüz insanlar varya,bowling oynayanlar.. hepsi çok mükemmel insanlar..ikram konusunda bile şehri hala solda sıfır bırakıyorlar..komik olarak açtığın konuyu görünce açıkcası üzüldüm..o da bence komik değil..sadece gülümsetebilir..komik dersek, bak senin niyetin iyi, buna eminim! ama bu, dalga geçme, küçük görmeye zemin hazırlar..bunun için komik değil, anadolum manzarası diyerek, komikliğine vurgu yapmadan bunu vermeni isterdim..konu senin tabiki..eleştirdiğim de senin niyetin değil..sadece ordaki komik kısmna pek uymuyor..
bu benim düşüncem..sen bilirsin tabiki..yanlış anlamayasın..

ve bukonudaki resimler için ise evet..cidden cahillik budur..

selametle...

rusen_alp

New member
arada çok ince bir çizgi var mehmetim..
çünkü o resimde köylü kadınlarımız eğleniyor...gülüyor...oradaki güzel bir espri var....
ama bu resimlerde yokluğun resmi var.burada hayat mücadelesi var....
iki resim arasında ince bir çizgi....

NUAYMAN

New member
HİZMETKAR kardeşim..diğer konunda aslında o kadar komik değil..bana kızma hemen..şimdi..dün köye gittim..diğer konundaki resimde gördüğümüz insanlar varya,bowling oynayanlar.. hepsi çok mükemmel insanlar..ikram konusunda bile şehri hala solda sıfır bırakıyorlar..komik olarak açtığın konuyu görünce açıkcası üzüldüm..o da bence komik değil..sadece gülümsetebilir..komik dersek, bak senin niyetin iyi, buna eminim! ama bu, dalga geçme, küçük görmeye zemin hazırlar..bunun için komik değil, anadolum manzarası diyerek, komikliğine vurgu yapmadan bunu vermeni isterdim..konu senin tabiki..eleştirdiğim de senin niyetin değil..sadece ordaki komik kısmna pek uymuyor..

selametle...

haklısın kardeşim aslında bu insanlar kücük şeylerle mutlu olmasını bilen insanlar yazmam lazımdı keşke bu yazdıklarını o konun altında yazsaydın...birde farkındaysan oresimde herkes mutlu olumsuz bir şey yok

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
kardeslerim bu resimlerin komik resimler arasina girmeindeki sebeb

kadinlarin calisip erkeklerin calismamasi

dikkat ederseniz kadinlar yükü tasiyor erkekler eli bos yürüyor

bu olaya komik degil garip deselerdi daha mantikli olurdu

mhmt

New member
hizmetkar kardeşim... onun altına inan yazarsam yanlış anlaşılır diye yazmadım..

ruşen alp kardeşim..gerçekten ince bi çizgi var..o çizgi aşılmasın diye yazdım..ama zaten hizmetkar kardeşim anlayışlı ve anladı ALLAH razı olsun..

selametle...

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH

selametle...

Kesinlikle haklısın mehmet kardeşim..Aslında bowling oynayan köylü kadınlar fotoğrafında gülünen şey ''Cehalet içinde modernizm'' tezatıdır..Köylünün cahil olduğu beynimize işlediği için modern bir oyun olan bowlingi onlarla bağdaştıramıyoruz..Köylünün gerçek bir insan olduğunu, komşuluğu, ikramı, güleryüzü hala devam ettirenlerin onlar olduğunu ne çabuk unutuyoruz..

NUAYMAN

New member
akdeniz olsun ege olsun doğu olsun karadeniz olsun kırsal kesimlerde sıkca rastlanır böyle görüntülere erkekler kavede sabahtan akşama kadar pinekler bayanlar calışır.. ben gezdiğim yerlerde buna bir cok kez şahit oldum ...yazık.:(

rusen_alp

New member
bence bir an için bilgisayarınızın karşısından ayrılarak fotoğraf karesinde boş bir yere kendinizi koyun... önce bovlignli oynayan kadınlara, sonra da bu resimlere....
eğer o karede gülüyorsanız, bu sizin için komiktir, yok eğer hüzünleniyorsanız bu da dramatik bir karedir..
yine bunlar öznel şeyler ,kişiden kişiye değişebilir, ama şu an bu konuda bulunan fotoğraflarda komik bir şey yok...komik diyenin de insanlığından şüphe etmek lazım...
ama bovlingde demek ki farklılıklar oluyor...ben olsam köylülerle birlikte gülerdim, hatta oyna bile dahil olabilirdim

NUAYMAN

New member
bakın arkadaşlarım ben o resmi kimseyle dalga gecmek icin oraya koymadım resmi hoş bulduğum icin oraya koydum beni yanlış anlamanıza sebeb olan şey nedir anlamadım ve bu durum beni üzdü...

yýldýz

New member
kardeslerim bu resimlerin komik resimler arasina girmeindeki sebeb

kadinlarin calisip erkeklerin calismamasi

dikkat ederseniz kadinlar yükü tasiyor erkekler eli bos yürüyor

bu olaya komik degil garip deselerdi daha mantikli olurdu

Güleriz, ağlanacak halimize diye bir söz söyleniyordu. :eek:

Üst Alt