Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kiyamet saatinden birgün sonra...

Enver Ýstek

metin mete
Sabah : Biz Öldük!
Anadolu ajansı : Kiyamet koptu ( A.A)
Zaman : Biz demiştik! böyle olacağı belliydi!
Dünya Gazetesi : IMKB' de endeks bir daha yükselmeyecek.
Hafta Sonu : Ayhan Işık ile Hülya Avşar gizlice buluştular
Erkekçe : Ayin hurisi
Fanatik Gazetesi : Bu maçın galibi yok!
Cumhuriyet : Sonunda Ata'miza kavustuk.
Bilim Teknik : Evren hakkında bütün bilmediklerimiz...
Oyun dergisi : Game Over
Elle : Yargı gününde anında 10 kilo verin!
Para : Kıyametten kâr yapmanın 100 yolu
Star Gazetesi : Şok! Kandırıldık,Şeytan aslında iyiymiş!
Aktüel : Mahşer günü yanınızda olması gereken 2 şey: Sevaplar ve Isıya dayanıklı elbise
Auto Show : Sırat köprüsünde saniyede 100 km ye ulasan son model arabalar
Arena Uğur Dündar : Cennete rüşvetle kaçak giren günahkarların tüyler ürperten dosyası
Hürriyet Ertuğrul Özkök : İyimserliği elden bırakmayalım, hiç olmazsa cehennemde ısınmak için yakıt parası yok!
Radikal : Yeni dosyayı açıyoruz: Yeşil itiraf ediyor."Aslında kıyametten Susurluk çetesi sorumlu."
Show TV Reha Muhtar : Sayın Zebani, kazanların yanında terlemiyor musunuz?
Kanal 6 : İzliyorsunuz sayın seyirciler, kazanların içi bir volkan gibi, insanlar bağrış çağrış yanıyor, kızarıyor...
Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı: Devletimiz, bütün yaraları saracaktı

Enver Ýstek

metin mete
Yeni Şafak : Tayyip Erdoğan yeni bir parti için zebanilerle görüştü..

VAKİT : Hüseyin Üzmezin HURİ lere sarkıntılık etme haberi tamamen asparagastır..

MİLLİ GAZETE : 20 yıl cehennem hapsine çarptırılan Tayyip, "Anamı da alayım mı" dedi..

TARAF : Kandırıldık ey halkım...

Yeni Asya : Hani NUR bulunan yerler yanmazdı...

radikal

New member
İSLAMFORUM PORTAL (Genel İslami Konular): İŞTE ! EHLİ SÜNNET OLMANIN DAYANILMAZ LÜTFU!
Yazan:Bekir.
Bu konu için Bekir kardeşimize teşekkür edenler: Fetih (Bugün), talha_ (Bugün), mekselina (Bugün), radikalislam (Bugün), Yolcu (Bugün), ...

İSLAMFORUM PORTAL (Anket ): CENNETTEKİ EHLİ SÜNNETE GIPTA ETMEK Mİ GEREKİR, HASED ETMEK Mİ ?
Yazan:...
Bu konu için ... kardeşimize teşekkür edenler: İslamcı (Bugün), teslimolan (Bugün), Yolunu_arayan (Bugün), Yolunu_kaybeden (Dün), aklı_karışık (ohho çok oldu), aklı_kalbine yenik (M.Ö.)...

İSLAMFORUM PORTAL (Oku, Düşün, Anla): BİZ DÜNYADAYKEN...
Yazan:mhmt
Bu konu için mhmt kardeşimize teşekkür edenler: Bekir (Dün), fetih (Dün), talha_ (Dün), mekselina (Dün), metin mete (Bugün), radikalislam (Dün), Yolcu (Dün), Yolunu_arayan (Bugün), Yolunu_kaybeden (şu an), aklı_karışık (az önce), aklı_kalbine yenik (M.Ö.)...

Sonuçta İslamforum'da bir yayın aracı değil mi ?...Belki, bakıp güleceğiz, belki (ki benim görüşüm) az yaptığımız için daha çok pişmanlık hissedeceğiz.

Yarın ölürsem, bilin ki; kıyamet kopmuş demektir.

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
ehli sunnetiz demekle kurtulacaginizi mi saniyorsunuz...hayir kimi gunahlar sarmissa onu kimse kurtaramaz...

keske soyle olsa

kendilerini ehli sunnet sanan ve farkli her gorusu tekfir eden grup affedildi.

ÂL-İ İMRÂN SÛRESİ
(90) Şüphesiz iman ettikten sonra inkar eden
smilev.gif
sonra da inkarda ileri gidenlerin tövbeleri asla kabul edilmeyecektir. İşte onlar sapıkların ta kendileridir.

NİSÂ SÛRESİ
(146) Ancak tövbe edenler
smilev.gif
durumlarını düzeltenler
smilev.gif
Allah'ın kitabına sarılanlar ve dinlerini Allah'a has kılanlar müstesnadır. Bunlar mü'minlerle beraberdirler. Allah mü'minlere büyük bir mükafat verecektir.

mhmt

New member
ehli sunnetiz demekle kurtulacaginizi mi saniyorsunuz...hayir kimi gunahlar sarmissa onu kimse kurtaramaz...

keske soyle olsa

gercegı_arayan, MUHAMMED-ALI, levodopa, RESULUN_IZINDE

Bu isimleri kullanan senmiydin?

selametle..

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
bana inkar eden imasi yaparak yine tahriklerine devam etmissin...

mezhep imamlari kible ehlinin tekfir edilemeyecegini soylemistir.kisi imanin 6 sartini tasdik ediyorsa muslumandir.

sen ise bu konuda hic bir inkarimi gormeden beni imayla tekfir ediyorsun.hz/ali haricilere bile kafir dememisken benim tekfirime hic sebeb olmadan bunu yapiyorsun...

sizi Allaha havale ediyorum.

Değişik nicklerle gelipte ortamı germenin ne manası var yukarıda ilk yazında demişsinki

MUSAKAZIM Nickli Üyeden Alıntı

keske soyle olsa

Bu konuyu çok dikkatli oku kim demiş yazdıklarını hiçbir ehli sünnet ben kurtuldum ben cenneti garantiledim diğerleri mahvoldu demez

''Birgün peygamberimiz (a.s.m) buyurdular Allah'ın Rahmeti olmazsa kişinin ameli kişiyi kurtarmaya yetmez diye ashabda (r.anhuma) sordular senidemi kurtarmaz ya Resulallah efendimiz buyurdular evet Allahın rahmeti olmazsa benide amelim kurtarmaz'' buyurdular

O ki ayakları şişinceye kadar namaz kılar Aişe validemiz ise ya Resulallah neden bu kadar kendine eziyet ediyorsun halbuki cennetle müjdelendin diye sorar efendimiz cevaben ya aişe şükreden bir kul olmıyayımmı buyururlar

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
ister ehli sünnet olsun ister başka guruplardan olsun hiç kimse kıyamette kurtulacagından emin olamaz bu konuda hem ayet hemde hadis var onun için ben namazı kılıyorum kurtuldum öteki ben hacca gittim benim babam hoca gibi ifadeler insanı kurtarmaz istersen peygamber çocugu ol yinede kurtulamaya bilirsin yaptıgın ibadetlerde seni kurtarmaya bilir

Üst Alt