Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kime Tesekkür Etmek Istersiniz?

• Konbuyu başlatan hüma-gül
  • Başlangıç tarihi
H

hüma-gül

Guest
Forumda özellile tesekkür etmek istediginiz kisi varmi ve neden tesekkür etmek isterdiniz?:)

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Ablam bu durumlarda ''teşekkür'' butonunu kullanmaya çalışıyoruz mümkün olduğu kadar..senin teşekkür hanene baktım da her açtığım konu başına 4 teşekkür almışsın..e bu da forumda teşekküre layık olan bi kişi varsa o da sensin anlamına geliyor..dimi???;)
Aslında bi tane de ''takdir'' butonu yapmak lazım..çok beğenerek okuduğumuz mesajlarda oluyo:D:D:D

Azra

New member
hoşuma giden beğendiğim yazılara teşekkür ediyorum.bazen yorum yapmak yerine teşekkürde ediyorum.hümagül abla özellikle sana.

bazen luzümsüz teşekkürler oluyor.bunların olmamasından yanayım.

H

hüma-gül

Guest
Benim demek istedigim bu degildi tam anlamiyla hepimz birbirimizle az cok tanisiyoruz.Forumdaki konulardan cok size diger konularda faydali olmustur.Örnegin,
Ben özellikle hakkini kolay kolay ödeyemem dedigim seyfullah kardesime cok tesekkür ederim.Zaten bu konu onun icin acilmisti
Beni formla tanistiran alptaruma,
Umreye gittiginde benim icinde dua eden radikal hocama
beni tesekküre layik gören cetin ve azra kardesime ve msn de oldugum müddetce benim hatirimi soran bütün arkadaslarima cok cok tesekkür ediyorum.

lotus

New member
Radikal abime teşekkür etmek istiyorum. Beni bilmediğim konularda aydınlattığı için..

Hümagül sana...Bana karşı olan iyi niyet ve samimiyetinize

Efrail..... O kadar masum ve kalbi güzel ki onun gibi insanların olduğunu görmek içimi ısıtıyor.

Seyfullah Putkıran......Hiçbir çıkarı olmadan insanlarla değerli bilgilerini paylaştığı için

Çetin ve Mehmet kardeşlerim......Herzaman yüzümüzü güldüren yorumları ve samimiyetleri için

Azra....O o kadar samimi ve iyi niyetliki sanki yıllardır tanıyormuşum hissi verdiği için

Zeynep kardeşim.....O kadar içten samimi yorumlar yapıyor ki her yorumunda ayrı bir tat alıyorum

Mücahid abi......Açtığı değerli konular için

Şu an aklıma gelenler bu kadar

Forumdaki tüm arkadaşlar teşekkürü hakediyor benim için .Çünkü Allah(cc) sevgisinden başka bir derdi olmayan insanlarla bir arada olmak beni mutlu ediyor.

hemsirem

New member
bende hümagül ablama ve muhammet abime çok teşekkür ediyorum beni bu site ile buluşturdukları için allah hepinizden razı olsun allah yar ve yardımcınız olsun

Azra

New member
bende beni sizlerle tanıştıran asyaya teşekkür ediyorum gönülden.şuan aramızda yok ama onun kalbi bizimle biliyorum.

hümagül ablama,seyfullah kardeşime,mücahit abime teşekkür etmek istiyorum....

daha birçok arkadaşımıza.bçetin,mihrimah,sümeyye,lotus,mhmt,hikmetimmm,gulya,erail,kardeşlerime teşekkür ediyorum buraya neşe verdikleri için.
paylaştıkları bütün güzel konular için.

Allah razı olsun hepsinden.

hannane

New member
TEESSÜF ederizde TEŞEKKÜR edemez miyiz ? :)

İlkönce; beni sizlerle buluşup tanıştıran, kaynaştırıp sevdiren Rabbime binlece kere sükranlarımı sunuyorum..:11_4_126v

teşekkürler ALLAH'IM !!!
SENİ SEVİYORUM

sonra;

interneti bulan ve böyle bir ortamın hazırlanmasına temel olan"kişiye" (her ne kadar

böyle bir kardeşliğin olabileceğini tahmin etmesede)teşekkür ederim saol abicim ya:11_4_126v

sonraa;

İslam Forum.Net ailesinin oluşumuna vesile olanlara ... Bu güzelliği yaşamamıza vesile olan anketiyle, islami konularıyla, mizahı, oyunu, günceli, tefekkürüyle mükemmel bir forum hazırlayıp, ortak düşünce ve amaçları olan yüzlerce insanı bir çatı altında toplayan forum kurucusuna ve yönetici olan aramıza nifak sokulmaması için mücadele veren seyfullah putkıran abimize teşekkür ediyorum..

Sonra;

bu güzel konuyu açtığı için hüma ablama,

benim islam forum ailesiyle tanışmama vesile olduğu için gooogleye:),

Teşekküre layık olmadığım halde ismimi cümlelerinde zikreden lotus ablam ve azracan'a,

Herdaim duasını hissettiğim ve arakadaşım olmasıyla gurur duyduğum mihrican'a

Varlığı ve hüsnü zannları ile foruma renk katan değerli yorum ve paylaşımlar sunan; zeynep_hearty,
gulya,
mücahita bican,
duha,
bçetin,
ruşen_alp,
alemi_ervah
mhmt,
alpatraum,
hasret,
gönüldostu,
sinang,
Alperfiliz,
firdevs ablam ve muhammed abim,
radikalislam hocam,
berfut ,
hikmetim,
hizmetkar
,denizin_sesi,
yavuzburak,
beyaz_ışık
hircin
olmasada Gezgin ablama
khan (rakamları hatırlamıyorum)
ve ismini şuan unutmuş olduklarıma...

Ve daha niceleri ne:)

Ve vee...

Güzel görüp güzel düşünen , güzel söyleyen ,güzel yazan ve
güzellikleri bizimle paylaşan gönül dostlarına teşekkür ederim:)

Bu arada türknete ve emektar modemime bugüne kadar vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim
:):)

A

abdirabbih

Guest
TEESSÜF ederizde TEŞEKKÜR edemez miyiz ? :)

İlkönce; beni sizlerle buluşup tanıştıran, kaynaştırıp sevdiren Rabbime binlece kere sükranlarımı sunuyorum..:11_4_126v

teşekkürler ALLAH'IM !!!
SENİ SEVİYORUM

sonra;

interneti bulan ve böyle bir ortamın hazırlanmasına temel olan"kişiye" (her ne kadar

böyle bir kardeşliğin olabileceğini tahmin etmesede)teşekkür ederim saol abicim ya:11_4_126v

sonraa;

İslam Forum.Net ailesinin oluşumuna vesile olanlara ... Bu güzelliği yaşamamıza vesile olan anketiyle, islami konularıyla, mizahı, oyunu, günceli, tefekkürüyle mükemmel bir forum hazırlayıp, ortak düşünce ve amaçları olan yüzlerce insanı bir çatı altında toplayan forum kurucusuna ve yönetici olan aramıza nifak sokulmaması için mücadele veren seyfullah putkıran abimize teşekkür ediyorum..

Sonra;

bu güzel konuyu açtığı için hüma ablama,

benim islam forum ailesiyle tanışmama vesile olduğu için gooogleye:),

Teşekküre layık olmadığım halde ismimi cümlelerinde zikreden lotus ablam ve azracan'a,

Herdaim duasını hissettiğim ve arakadaşım olmasıyla gurur duyduğum mihrican'a

Varlığı ve hüsnü zannları ile foruma renk katan değerli yorum ve paylaşımlar sunan; zeynep_hearty,
gulya,
mücahita bican,
duha,
bçetin,
ruşen_alp,
mhmt,
alpatraum,
hasret,
gönüldostu,
sinang,
Alperfiliz,
firdevs ablam ve muhammed abim,
radikalislam hocam,
berfut ,
hikmetim,
hizmetkar
,denizin_sesi,
yavuzburak,
beyaz_ışık
hircin
olmasada Gezgin ablama ve ismini şuan unutmuş olduklarıma...

Ve daha niceleri ne:)

Ve vee...

Güzel görüp güzel düşünen , güzel söyleyen ,güzel yazan ve
güzellikleri bizimle paylaşan gönül dostlarına teşekkür ederim:)

Bu arada türknete ve emektar modemime bugüne kadar vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim
:):)

bu kadar hoş bi yazıdan sonra dilim tutuldu..
iyi ki varsın ve iyiki yıllardır yanımdasın... Rabbime şükürler olsun mübarek kardeşim cennet soluklum......
Rabbim bizi cennette de kapı komşusu eylesin.......
ama ordada herzaman görüyorum diye görmemezlikten gelmede ;)
Rabbim bizi ayırmasın inş........
bugüne kadar benim için gerek forumda gerek gerçek hayatta yaptığın fedakarlıklara binler teşekkürler ola...........

hannane

New member
bu kadar hoş bi yazıdan sonra dilim tutuldu..
iyi ki varsın ve iyiki yıllardır yanımdasın... Rabbime şükürler olsun mübarek kardeşim cennet soluklum......
Rabbim bizi cennette de kapı komşusu eylesin.......
ama ordada herzaman görüyorum diye görmemezlikten gelmede ;)
Rabbim bizi ayırmasın inş........
bugüne kadar benim için gerek forumda gerek gerçek hayatta yaptığın fedakarlıklara binler teşekkürler ola...........
Cancağızım varlığın yeter:)

gulya

New member
forumda herkese tsk ederim paylastiklari konular icin ama en buyuk tesekkuru SEYFULLAH PUTKIRANA ediyorum.onun benim uzerimde inanin kendi agirligim kadar hakki var.bunu son nefesime kadar asla unutmam.oyuzden hep onun icin dualarimi asla eksik etmem edememde.ALLAH herkesten ozelliklede SEYFULLAH PUTKIRANDAN razi olsun

Mücahid

New member
Halis niyetlerle burada bulunan,öğrenme ve öğretme gayreti taşıyıp tek amacı Rabbin rızası olan bütün kardeşlerime teşekkür ederim.Allah razı olsun.

karzihasen

New member
Bu forumdaki herkese teşekkür ediyorum çünkü Güzel Rabbimin güzel eserleri oldukları için.Yaratılan her şeye teşekkür ediyorum Yaratana teşekkür ediyorum.

A

abdirabbih

Guest
bu forumda ki tüm hasbi ruhlara içten ve can-ı gönülden binlerce teşekkürler ola.........................

Üst Alt