Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim ki dört şeyi, dört şeysiz iddia ederse dâvası yalandır;

gül21

New member

1– Allah sevgisini iddia edip de, yasaklarından sakınmayanın iddiası yalandır.

2– Resûlullah'ın sevgisini iddia edip de, fakir ve yoksulları sevmeyenin İddiası yalandır.

3– Cennet sevgisini iddia edip de, tasadduk etmeyenin iddiası yalandır.

4– Cehennemden korktuğunu iddia edip de, günahtan sakınmayanın iddiası yalandır.

M

mettin

Guest
gül21' Alıntı:

1– Allah sevgisini iddia edip de, yasaklarından sakınmayanın iddiası yalandır.

2– Resûlullah'ın sevgisini iddia edip de, fakir ve yoksulları sevmeyenin İddiası yalandır.

3– Cennet sevgisini iddia edip de, tasadduk etmeyenin iddiası yalandır.

4– Cehennemden korktuğunu iddia edip de, günahtan sakınmayanın iddiası yalandır.

KATILIYORUM, DESTEKLİYORUM, ALTINA İMZAMI ATIYORUM, BİR MÜ'MİNDE OLMASI GEREKEN EN YÜCE ÖZELLİKLERİ SIRALAMIŞSINIZ, İNŞ. HER CEMAAT, KENDİLERİNİ BU TABLOYA GÖRE AYARLAR DA, BİRLİK VE TEVHİD SAĞLANIR, SELAMLARIMLA

gül21

New member
mettin' Alıntı:

KATILIYORUM, DESTEKLİYORUM, ALTINA İMZAMI ATIYORUM, BİR MÜ'MİNDE OLMASI GEREKEN EN YÜCE ÖZELLİKLERİ SIRALAMIŞSINIZ, İNŞ. HER CEMAAT, KENDİLERİNİ BU TABLOYA GÖRE AYARLAR DA, BİRLİK VE TEVHİD SAĞLANIR, SELAMLARIMLA

selamün aleyküm efendim.hakkınızı helal ediniz lakin önce bizler birey olarak kendimizi kontrol edelim ve bu bağlamda yürümeye özen gösterelim.zaten ondan sonra başkalarının eksiklerini aramak yerine önce kendi eksiklerimize bakarız inşaALLAH.MEVLANA hazretlerinin güzel bir sözü vardı

ya olduğun gibi görün;yada göründügün gibi ol

Üst Alt