Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kendime Silahmi aldim yoksa intiharmi ettim..

Enver Ýstek

metin mete
HER TÜRK, ONCELIKLE TÜRK MALI KULLANMALI.. ILAC DEGIL, BISEY DEGIL, KENDI BANKAMIZ DURURKEN ....

1-) **** FORTIS BANK 'IN DA PKK 'YA MAYIN SAGLAYAN KURULUSLA KARDES SIRKET OLDUGUNU BİLİYORMUSUNUZ??. BUTUN KART VE HESAPLARINIZI IPTAL EDIN...

2-) ******Gectigimiz gunlerde dunyanin dort bir yaninda 'sozde ermeni soykirimi' ile ilgili onlarca panel-konferans duzenlendi.

*Bunlarin ana sponsorlari kim biliyor musunuz?

Cevap : HSBC ve British Airways..

* Bizim ulkemizde bizden elde ettikleri para ile bize karsi sozde ermeni soykirimini destekleyen bu kuruluslarla olan iliskilerinizi gozden gecirmeye davet ediyorum.

*VARSA HSBC HESAPLARINIZI KAPATIN VE ADVANTAGE KARTLARINIZI IPTAL EDIN..

* EGE UNIVERSITESI HASTANEDEKI BUTUN DOKTORLARIN HSBC KREDI KARTLARINI VE HESAPLARINI KAPATTIRDIKLARINI GORUNCE BANKANIN GENEL MUDURLUGU OLAYA EL KOYDU.

AMA KIMSE VAZGECMEYINCE ADAMLAR TUTUSTU. BIR SURU FAKSLAR FALAN OZUR YAZILARI….v.s.

AMA BU SADECE BU HASTANE ILE SINIRLI KALMAMALI.
ULKEMIZDE BIR SURU YATIRIM YAPIYORLAR, BIZIMLE IYI GECINMEK ISTIYORLARSA BIR TERCIH YAPSINLAR. ERMENILER MI, TURKIYE MI?
BENCE, HIC DUSUNMEYIN KARTLARINIZI IPTAL ETTIRIN. AMA EN ONEMLISI BU OLAY SEBEBIYLE OLDUGUNU BELIRTIN, LUTFEN... !!!

3-) **** AXA SIGORTA GRUBU ERMENILERE SOYKIRIM
TAZMINATI ODEMEYI VADEDIYOR,AXA OYAK SIGORTALILARIN BILGISINE..HALA AXA OYAK A SİGORTA YAPTIRMAYA DEVAM MI EDİYORSUNUZ??

Kör cehalet çirkefleştirir insanları..Suskunluğum ASALETİMDENDİR.Her lafa verilecek bir cevabım var.Lakin,bir laf 'a bakarım ''LAF'' mı diye,bir desöyleyene bakarım ''ADAM'' mı diye...

Üst Alt