Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Karakter

sinang

New member
Esselamü aleyke,Allah'ın kulları.

Evet cahiliye içindeyim,tamda dibinde,sema da bir ışık var,ne zaman tüm varlığımla İslama sarılsam biliyorum ki bir ip sarkacak şu ışığın olduğu yerden ve beni çekip çıkaracak şu kutlu el.. çıkaracak şu dipsiz ve karanlık kuyudan..

Cahiliye çok tanrılı,çok ilahlı,göz boyamacılığın vitrinleri süslediği,herkesin kendi menfaatini ilah edindiği,ismine de ortak bir ad bulduğu cahiliye.

Kabe'nin içinde binbir putların olduğu bir dönem,zamana tapanlar şu şefaatçi yaptıkları tahta,kemik yığınlarına inanıyor mu sanki! onların hiç bir şeye inandıkları yok; sadece cahil halkı kandırmak,vitrincilik yaptıkları.

Onlar Kabeden sağlıyacakları çıkarı düşünüyorlar,sadece.Dünya bu,saltanatımız bu..deyip tahtlarını düşünen benler,hepsi...

Niçin kafa tutsunlar,yoksa içlerinden birine,niçin düşman olsunlar.Onlar değil mi;sana isteğin kadar altın,gümüş verelim,yeter ki bizim düzenimizi tehtid etme diyenler.

Yalnız Allah'a güvenip,dayananın cevabı bir elime ayı,öteki elime güneşi koysanızda ben şu kutlu davadan vazgeçmem,değil mi?

Cahiliye içindeyim,tamda ortasında.

Allah'ım bana karakter ver....

İSTİKBAL İSLAMINDIR..!şehid seyyid kutub

Üst Alt