Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kalbim Cok RahatSiz =/

BeyazKelebek

New member
Kardeslerim..
Abilerim..
Ablalarim...
Benim Bi Sorunum Var...
Kalbim Sıkışıyor...
Hic Durmuyor...
Doktora Gittim Birseyim Yok Dedi..
Cok Kilomda Yok...
Neden Böle Ne Yapmaliyiz Sizce Gitmesi icin ?
Üzüntüden Olabilirmi Acaba :(
Allah Razi Olsun Selametle insallah..
Allaha Emanetsiniz...

Enver Ýstek

metin mete
Kardeslerim..
Abilerim..
Ablalarim...
Benim Bi Sorunum Var...
Kalbim Sıkışıyor...
Hic Durmuyor...
Cok Kilomda Yok...
Allaha Emanetsiniz...

Aleyküm Selam Kizim.Sukunet öncelikle Sakin olman gerekiyor.Müminin sukuneti Kurana baglanmak ile olur.O nedenle sende kendini biraz olsun Kurana teslim et,etki sukunet bulasin Insallah...

Mü’minler ancak o kimselerdir ki; Allah anıldığı zaman kalpleri ürperir. O’nun âyetleri kendilerine okunduğu zaman (bu) onların imanlarını artırır. Onlar sadece Rablerine tevekkül ederler.

Onlar namazı dosdoğru kılan, kendilerine rızık olarak verdiğimiz şeylerden Allah yolunda harcayan kimselerdir.

İşte onlar gerçekten mü’minlerdir. Onlara, Rableri katında yüksek mertebeler, bağışlanma ve cömertçe verilmiş rızık vardır.

ENFÂL - 2-4

BeyazKelebek

New member
Aleyküm Selam Kizim.Sukunet öncelikle Sakin olman gerekiyor.Müminin sukuneti Kurana baglanmak ile olur.O nedenle sende kendini biraz olsun Kurana teslim et,etki sukunet bulasin Insallah...

Mü’minler ancak o kimselerdir ki; Allah anıldığı zaman kalpleri ürperir. O’nun âyetleri kendilerine okunduğu zaman (bu) onların imanlarını artırır. Onlar sadece Rablerine tevekkül ederler.

Onlar namazı dosdoğru kılan, kendilerine rızık olarak verdiğimiz şeylerden Allah yolunda harcayan kimselerdir.

İşte onlar gerçekten mü’minlerdir. Onlara, Rableri katında yüksek mertebeler, bağışlanma ve cömertçe verilmiş rızık vardır.

ENFÂL - 2-4

Amcacim Ben Cok Sakin Bir Kizim Aslinda...
Kuranimi Okurum, Namazimi Kilarim, Ev islerini görürüm, Foruma Bakarim Ve EVi Toplarim, Yatarim Kalkarim Bide Ekmek Almaya Giderim Okadar Amcacim Durduk Yere Oluyor..
Üzüldügümdede Cok Kötü Oluyor...
Kimse ile derdimi paylasmam Konusmam kimseyi dertlerime bunaltmak istemem allahima siginirim dua ederim onunla paylasirim herseyimi lakin neden böle oluyor bilmiorum amcacim...
tüm kalbimle iman ediyorum acaba kalbimmi dayanmiyor bazen bayilmisligimda oluyor... ah amcacim ah ne yapicagim :(

Enver Ýstek

metin mete
Amcacim Ben Cok Sakin Bir Kizim Aslinda...
Kuranimi Okurum, Namazimi Kilarim, Ev islerini görürüm, Foruma Bakarim Ve EVi Toplarim, Yatarim Kalkarim Bide Ekmek Almaya Giderim Okadar Amcacim Durduk Yere Oluyor..
Üzüldügümdede Cok Kötü Oluyor...
Kimse ile derdimi paylasmam Konusmam kimseyi dertlerime bunaltmak istemem allahima siginirim dua ederim onunla paylasirim herseyimi lakin neden böle oluyor bilmiorum amcacim...
tüm kalbimle iman ediyorum acaba kalbimmi dayanmiyor bazen bayilmisligimda oluyor... ah amcacim ah ne yapicagim :(

Bazan acabalar insani yer bitirir,Seytanin vesvesesi asla tükenmez.Derdini anlatmak lazim isterse akan bir suya ister bir tasa ama illaki Rabbimize.Bazan alcak bir sesle bazan bagirarak ama isyani tasimadan.Insan rahatlar bir dert ortagi ile bunu asabilirsin.Bence biraz sesli anlatmak gerekir..Veya bana mektup yaz bakalim dertlerin ne alemde,en azindan fiziki tanimadigin amcana acil istersen belkide iyi gelir ne dersin.Müminin kalbi ancak Allahin zikri ile sukunete kavusur.

Allah’a dayan. Çünkü, vekil olarak Allah yeter.

AHZÂB - 3

Doğrusu insanların İbrahime en yakını her halde onun izince gidenler ve şu Peygamber ve iman edenlerdir, Allah da mü'minlerin velîsidir.

ÂLİ İMRÂN - 68

BeyazKelebek

New member
Bazan acabalar insani yer bitirir,Seytanin vesvesesi asla tükenmez.Derdini anlatmak lazim isterse akan bir suya ister bir tasa ama illaki Rabbimize.Bazan alcak bir sesle bazan bagirarak ama isyani tasimadan.Insan rahatlar bir dert ortagi ile bunu asabilirsin.Bence biraz sesli anlatmak gerekir..Veya bana mektup yaz bakalim dertlerin ne alemde,en azindan fiziki tanimadigin amcana acil istersen belkide iyi gelir ne dersin.Müminin kalbi ancak Allahin zikri ile sukunete kavusur.

Allah’a dayan. Çünkü, vekil olarak Allah yeter.

AHZÂB - 3

Doğrusu insanların İbrahime en yakını her halde onun izince gidenler ve şu Peygamber ve iman edenlerdir, Allah da mü'minlerin velîsidir.

ÂLİ İMRÂN - 68

Haklisin Amcacim Hemde Cok Haklisin..
Ama Senide Dertlerimle Daraltmak istemiyorum Amcacim..
Dertlerimi Aglayarak Anlatiorum Artik isyan asla etmem bunada sükür diorum ama aglamakda kalbi ferahlatior amcacim...
Allah Razi Olsun Senden Amcacim..

Enver Ýstek

metin mete
Haklisin Amcacim Hemde Cok Haklisin..
Ama Senide Dertlerimle Daraltmak istemiyorum Amcacim..
Dertlerimi Aglayarak Anlatiorum Artik isyan asla etmem bunada sükür diorum ama aglamakda kalbi ferahlatior amcacim...
Allah Razi Olsun Senden Amcacim..

Aglamak,Aglayabilmek ne muhtesem bir olay ama onu asla bir meslek edinme.Icinden geldiginde asla yasaklama.Insanlarin karsisinda duygularini istismar icinse asla aglama.Sen derdini anlat ben asla yüksünmem,kendi derdimden üstün tutarin Insallah.Seni anlamak icin isterim göndermeni.Derdin derdimdir ama bilmedigimden bir hal careside bulamamak daha zor gelir bana iste benide kurtar bu darliktan.Bekliyorum Insallah.

EY ŞU GARİP DÜNYADA;
DUASIYLA HUZUR BULDUĞUM,SEVGİSİYLE GURUR DUYDUĞUM,VARLIĞINA SEVİNİP,UNUTTUGUMDA HÜZÜN DUYDUĞUM,GÖNÜL DOSTUM;
HALİN HALİMDİR,DERDİN DERDİMDİR,MUHABBETİN CANIMDAN ÖTEDİR...

BeyazKelebek

New member
Aglamak,Aglayabilmek ne muhtesem bir olay ama onu asla bir meslek edinme.Icinden geldiginde asla yasaklama.Insanlarin karsisinda duygularini istismar icinse asla aglama.Sen derdini anlat ben asla yüksünmem,kendi derdimden üstün tutarin Insallah.Seni anlamak icin isterim göndermeni.Derdin derdimdir ama bilmedigimden bir hal careside bulamamak daha zor gelir bana iste benide kurtar bu darliktan.Bekliyorum Insallah.

EY ŞU GARİP DÜNYADA;
DUASIYLA HUZUR BULDUĞUM,SEVGİSİYLE GURUR DUYDUĞUM,VARLIĞINA SEVİNİP,UNUTTUGUMDA HÜZÜN DUYDUĞUM,GÖNÜL DOSTUM;
HALİN HALİMDİR,DERDİN DERDİMDİR,MUHABBETİN CANIMDAN ÖTEDİR...

Allah Razi Olsun Amcacim o Zaman Birazdan Kesinlikle Yollarim Bir Yazi...

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Kardeslerim..
Abilerim..
Ablalarim...
Benim Bi Sorunum Var...
Kalbim Sıkışıyor...
Hic Durmuyor...
Cok Kilomda Yok...
Allaha Emanetsiniz...

Allah kalbinize bir "sekine" indirsin İnşallah.

Darlıklarınızı güzel bir insanla paylaşırken, bende, bir nebze yardımcı olmak istedim.

Yaşınız, yazdığınız gibi ise, bunalımlı bir yaştır. Doğaldır.

Yaşam ortamınızın yapısıda çok önemlidir.

Varsa bir takım gönül dertleriniz, en sıktığı, en acı verdiği dönemdir.

Siz yaşlarda kız çocuk büyütmüş bir baba olarak bir-iki tavsiye.

İnşallah önünüzde uzun bir hayat var. Bu gün sizi sıkan dertleri, yarın hiç hatırlamayacağınızı bilin ve dert etmeyin.

Aklı başında ve sizden büyük bir bayan arkadaşınız ile dertleşin, sırdaş olun.

Yapabildiğiniz kadar, hergün, kendinize, İhlas, Felak ve Nas surelerini okuyun.

Allah darlıklarınıza derman versin, Şafi ismi ile şifadar olun inşallah kardeşim...

BeyazKelebek

New member
Allah kalbinize bir "sekine" indirsin İnşallah.

Darlıklarınızı güzel bir insanla paylaşırken, bende, bir nebze yardımcı olmak istedim.

Yaşınız, yazdığınız gibi ise, bunalımlı bir yaştır. Doğaldır.

Yaşam ortamınızın yapısıda çok önemlidir.

Varsa bir takım gönül dertleriniz, en sıktığı, en acı verdiği dönemdir.

Siz yaşlarda kız çocuk büyütmüş bir baba olarak bir-iki tavsiye.

İnşallah önünüzde uzun bir hayat var. Bu gün sizi sıkan dertleri, yarın hiç hatırlamayacağınızı bilin ve dert etmeyin.

Aklı başında ve sizden büyük bir bayan arkadaşınız ile dertleşin, sırdaş olun.

Yapabildiğiniz kadar, hergün, kendinize, İhlas, Felak ve Nas surelerini okuyun.

Allah darlıklarınıza derman versin, Şafi ismi ile şifadar olun inşallah kardeşim...

Allah Razi Olsun Bekir Abicim...
Belkide Bu Yaslarda Gercekden Normal Belkide Haklisiniz Abiicim...
Akli Basinda büyük Bir Bayan Cok Lakin Ahlaki Yok...
insallah asicagim Bunlari Abicim..
Yatmadan Her Adimdada Dualari okuyacagim Allah Razi Olsun Abicim..
Allah Razi Olsun Abicim insallah Derdi olan Cümlemize...
Selametle insallah...

BeyazKelebek

New member
Allah'im Bize Yardim Et Günahlarimizin Büyügünüde Kücügünüde Affeyle...
Sen Büyüksün Yücesin Teksin Yaradinimizsin Affedicisin Bizide Affeyle...
Dertlerimize Derman, Borclarimiza Yardim, Hastalarimiza Sifa, Bütüm Müslümanlara Yardim Eyle Allahim Öksüzlere, Yetimlere Herkese Ya-Rasulallah...
Sana Yalvarioruz, Dua Edioruz, Tapioruz, Siginiyoruz Biz Senin Kullaniriz...

Bütün Müslümanlar Allaha Emanet Selametle insallah...

5cocuk1rv5by3.jpg

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Allah'im Bize Yardim Et Günahlarimizin Büyügünüde Kücügünüde Affeyle...
Sen Büyüksün Yücesin Teksin Yaradinimizsin Affedicisin Bizide Affeyle...
Dertlerimize Derman, Borclarimiza Yardim, Hastalarimiza Sifa, Bütüm Müslümanlara Yardim Eyle Allahim Öksüzlere, Yetimlere Herkese Ya-Rasulallah...
Sana Yalvarioruz, Dua Edioruz, Tapioruz, Siginiyoruz Biz Senin Kullaniriz...

Bütün Müslümanlar Allaha Emanet Selametle insallah...

5cocuk1rv5by3.jpg

Amin, İnşallah...

Amin, Maşaallah...

Amin, La havle vela kuvvete illa billah...

BeyazKelebek

New member
Allah AMCACIGIMDAN BABAM GIBI SEVDIGIM AMCAMDAN Razi Olsun..
Ve Bekir Abicim Allah Sendende Razi Olsun..
Sonsuz Tsk Ederim..
Allaha Emanetsiniz Selametle insallah..

Üst Alt