Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadinlar Asin Bu Sözlerime Kulak !... Yoksa Asmas

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
42-Al-i imran... Melekler de şöyle demişti: "Ey Meryem, şüphesiz kî Allah, seni seçti ve tertemiz kıldı. Ve seni, âlemlerin kadınlarına üstün kıldı.
Hanne, kızı Meryemi Allaha kulluk etmeye adayınca Melekler gelip: "Ey Meryem, şüphesiz ki Allah seni, kendisine itaat içn seçti. Seni şüphelerden ve manevi kirlerden temizledi. Ve seni, zamanındaki âlemlerin kadınlarına üstün kıldı." dediler.
Şiir

Nede zordur kadın olmak!

Şeytanın elinin altında her zaman oyuncağı olmak.

Aşşağalanmış, ezilmiş, aciz edilmiş vesveselerle şeytana kulak asmak.

İsyan bayrağını çekip feminist... düşüncelerle erkeğe cepe almak.

Ama günümüzde kadın olmaya heveslenen... Allahın lanetleddiği lut kavmi olmak.

Yokmuydu lut kavmi içinde inanan.... ama bana ne deyip azap yıldırımları altında onlarla cezalanmak !

Diyorki cahil depremde ölen içinde... namaz kılan yokmuydu elbet vardı.. nedeni? tüketici müslüman olmak

Dikkatinizi çektimi hiç... neden? yumuşakları TV çıkarıyorlar amaç pala bıyıklı türk erkeğini top yapmak !

Lut kavmi içinde inanan vardı ama... bana ne dedi şimdi ben onlar gibi demiyor ! uyarıyor? depremlere el geriyor.

Asın bu sözlerime kulak... beton altında kalınca asmaz Rabbim size kulak !

Havasızlıktan ,karanlıktan, kırığın acısından keşke ölsem kurtulsam derseniz... bu cehennem azabından

Gelin iş oraya varmadan, hakka kulak as, can derdine düşmeden, duyun? kadınlarımız şeytanı güldürmeden !

Üst Alt