Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kaç dakika!!!!!!

M

muhik

Guest
Acaba günde kaç dakikamızı ailemize ayırıyoruz ve onlarla kaç dakikalık kaliteli zaman geçiriyoruz?Çocuklarımızla sohbet ediyor muyuz ve hayatı bizden mi,başkalarından mı öğreniyor?Hiç düşündük mü?

lotus

New member
Ben kızımla çok vakit geçiremiyorum ama geçirdiğimiz her anı dolu dolu yaşamaya gayret ediyorum

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
ben fazla zaman ayiramiyorum acikcasi, ama her gün ayiracagim diye kendime söz veriyorum, insallah olur.

yabanGülü

New member
cocuga verilen zaman ??

cocuga verilen zaman ??

Acaba günde kaç dakikamızı ailemize ayırıyoruz ve onlarla kaç dakikalık kaliteli zaman geçiriyoruz?Çocuklarımızla sohbet ediyor muyuz ve hayatı bizden mi,başkalarından mı öğreniyor?Hiç düşündük mü?

bence tabiki cevremden gördügüm kadariyla (kendi cocugum yok ama 1 yasinda kardesim var cocugum gibi büyüyor) cocuklarimizi fazla önemsemiyoruz. basina buyruk buyuyorlar. artik ebebeyinler okar is hayatina yada baska sorunlara dalmislarki cocuklarini görmüyorlar.

bir arkadasimiz cevap yazmis herzaman zaman ayiracagim diye kendime söz veriyorum ama sonuc yoook. tek söz vermek yetmiyor bunu gerceklestirmekde gerekiyor.

cocuk deyince bebekler yada 1 veya 6 yas cocuklar degil sadece konumuz bu 17 yasa hatta evlenene kadar demektir.
artik cocuklarimiz okadar kendi baslarina olmuslarki aileleri onlarla ilgileniyormu yoksa ilgilenmiyormu varkinda bile degiller. Ancak aile nezaman farkina variyor ilgilenmediginin cocugun okulda dersleri kötülesirse yanlis cevreye yönelirse ozaman.

ama sizce ozamanda gec olmuyormu. bence cocuga her gün bir kac dakika ayirmak gerekiyor. fazla degil 5 dakika halini hatirini neyaptigini sormak bile o cocugu motive eder ve ailesine bakisini degistirir.

lütfen cocuklarimizi bosvermeyelim onlar bizim gelecegimizdir.

saygilarimla

Üst Alt