Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İşte size bir garip olay

islamci

New member
48686.jpg

Pakistan'da eski Başbakan Benazir Butto'ya yönelik gerçekleştirilen patlama anı kameralarca saniye saniye kaydedildi. Patlamanın şiddetiyle Butto'nun bulunduğu aracın camları kırıldı, polis koruma aracı alev aldı etrafa cesetler ile ceset parçaları saçıldı.

Pakistan polisi, dün 136 kişinin ölümüne neden olan bombalı intihar saldırısını düzenleyen eylemcinin kopmuş başını buldu.

IŞIKLAR NEDEN SÖNDÜRÜLDÜ?

Pakistan'a adım atar atmaz saldırıya uğrayan Benazir Butto ilk açıklamasını yaptı. Saldırı esnasında sokak ışıkların söndürüldüğüne dikkat çeken Butto, şu ifadelere yer verdi:

"O esnada güneşin battığını görmüştük, sokaktaki ışıkların kapatıldığını görmüştük. Suikastten ötürü hükümeti suçlamıyorum ama yine de bu anlamda sokak ışıklarının neden söndürüldüğü konusunda bir inceleme başlatılmasını istiyoruz. "

arkadaşlar bu camlı bombalarda islam ve müslümanlar adına yaptığını zannediyor. o kadar masum insanın hayatına mal oluyor bu nasıl müslümanlık.

Ebu Zerr

New member
İyi de müslümanların yaptığına nereden kani oldunuz?

Bu nasıl müslümanlık diye sormuşsunuz, ne yani, müslüman günah işleyemez mi?

yelken06500

New member
trajı komik

trajı komik

İyi de müslümanların yaptığına nereden kani oldunuz?

Bu nasıl müslümanlık diye sormuşsunuz, ne yani, müslüman günah işleyemez mi?

yani insan olaya mı üzülsün yoksa islamcı nın yadığı komik açıklamaya mı

ya kardeş müslümanları suçlamakta kartel medyasını da geçti bunlar...

ALLAH(CC) akıl ,sabr versin inş.

kevni-kavseyn

New member
Müslüman hiçbirzaman masum insanları öldürmez.Cana kasten kıymaz.
Toplumlar tamamen Celallenmiş artık.Allahu Teala Cemal nurunu versin dünyamıza inşallah.

ebubekr

New member
islamcı kardesım

müslümanlığa neden laf sölüyorsun anlamadım. sankı yapanların muslumanmış gıbı. Musluman canlı bomba olamaz. başkalarının canına bu şekilde kast edemez. bunun dınımızde hıcbır yerı yok

bu yazıyı oylesıne söz olsun dıye yazdıgını sanıyorum

islamci

New member
islamcı kardesım

müslümanlığa neden laf sölüyorsun anlamadım. sankı yapanların muslumanmış gıbı. Musluman canlı bomba olamaz. başkalarının canına bu şekilde kast edemez. bunun dınımızde hıcbır yerı yok

bu yazıyı oylesıne söz olsun dıye yazdıgını sanıyorum
yok kardeş söz olsun diye yazmıyorum. o canlı bombayı nasıl kandırıldığını açıklamaya çalışıyorum. ona cihat için savaşın deniyor.size cenneti vadediyorum diyor bir takım kendini müslüman sanan kesim. oda gidiyor zaten cennete gidecem diyor canlı bomba olup ahirete gidiyor.

size sorarım kim kendi canını hiçe sayıp o kadar masum insanıda öldürüp canlı bomba olur. din yolundan kandırıyolar bunu söylemeye çalışıyorum.

kevni-kavseyn

New member
Evet haklısınız.Beyin yıkama dedikleri bu olsa gerek.Maalesef cahil ve aklını kullanmaktan aciz zavallı çok.Allah akıl,fikir versin ve kötü düşünceli insanlara Allah Hadi ismi şerifi hürmetine hidayet versin İNŞALLAH.
Selam ve dua ile...

yelken06500

New member
ayıp ettin

ayıp ettin

48686.jpg

Pakistan'da eski Başbakan Benazir Butto'ya yönelik gerçekleştirilen patlama anı kameralarca saniye saniye kaydedildi. Patlamanın şiddetiyle Butto'nun bulunduğu aracın camları kırıldı, polis koruma aracı alev aldı etrafa cesetler ile ceset parçaları saçıldı.

Pakistan polisi, dün 136 kişinin ölümüne neden olan bombalı intihar saldırısını düzenleyen eylemcinin kopmuş başını buldu.

IŞIKLAR NEDEN SÖNDÜRÜLDÜ?

Pakistan'a adım atar atmaz saldırıya uğrayan Benazir Butto ilk açıklamasını yaptı. Saldırı esnasında sokak ışıkların söndürüldüğüne dikkat çeken Butto, şu ifadelere yer verdi:

"O esnada güneşin battığını görmüştük, sokaktaki ışıkların kapatıldığını görmüştük. Suikastten ötürü hükümeti suçlamıyorum ama yine de bu anlamda sokak ışıklarının neden söndürüldüğü konusunda bir inceleme başlatılmasını istiyoruz. "

arkadaşlar bu camlı bombalarda islam ve müslümanlar adına yaptığını zannediyor. o kadar masum insanın hayatına mal oluyor bu nasıl müslümanlık.
şimdi şu yukarıda verdiğin bilgilerle nasıl bunu yapanın kendini din adına canlı bomba olarak patlattığını savunuyorsun ve yine burdaki bilgilere dayanarak nasıl kendi yorumunu haklı çıkarmaya çalıştığını üzülerek izliyorum..

kardeşim ya göz ya nizam bunlar olsa olsa iftira ve itham...dua ile

islamci

New member
şimdi şu yukarıda verdiğin bilgilerle nasıl bunu yapanın kendini din adına canlı bomba olarak patlattığını savunuyorsun ve yine burdaki bilgilere dayanarak nasıl kendi yorumunu haklı çıkarmaya çalıştığını üzülerek izliyorum..

kardeşim ya göz ya nizam bunlar olsa olsa iftira ve itham...dua ile

BUTTO EVİNDE VE GÜVENDE"

Bu arada, Pakistan'ın ABD Büyükelçisi Mahmud Ali Durani de eski başbakanın evinde ve güvende olduğunu açıkladı.

Büyükelçi Durani, CNN'e yaptığı açıklamada, Benazir butto için "Evinde, güvende, kesinlikle güvende" diye konuştu.

Karaçi Emniyet Müdürü Ezher Faruki de Dawn News'a yaptığı açıklamada, patlamadan yara almadan kurtulan Butto'nun önceden planlanan güvenlik tedbirleri çerçevesinde bölgeden uzaklaştırıldığını söylemişti. Faruki, Butto'yu güvenli bir şekilde bölgeden tahliye ettiklerini ve şu anda Bilaval Evi'nde güvende olduğunu açıklamıştı.

Butto'nun avukatı Babar Avan da eski başbakanın güvende olduğunu doğrulamıştı.

Benazir Butto, ülkesine dönmesi halinde aşırı dinciler tarafından ölümle tehdit edilmiş, yetkililer olası saldırı riski nedeniyle Butto'dan Karaçi'de helikopterle yolculuk etmesini istemişlerdi.

Butto ise kendisini ülkesine getirecek olan uçağa binmeden önce yaptığı açıklamada "Korkmuyorum. Görevimi düşünüyorum" demişti.
sp.gif

Yayın tarihi: 18 Ekim 2007, Perşembe
Web adresi: http://www.sabah.com.tr/2007/10/18//haber,E7446ACC06194D4EB04540CD5034973A.html
Tüm hakları saklıdır.
Copyright © 2003-2007, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Benazir Butto, ülkesine dönmesi halinde aşırı dinciler tarafından ölümle tehdit edilmiş

yelken kardeşim yeterince açıklayıcı bulmadıysan söyle lütfen.

islamci

New member
evet açıklayıcı değildir bir okadar da konunu gereksizliği ve kapalılığını destekler niteliktedir..selam ve dua

yelken kardeş sen anlamak istediğin gibi anlarsan yapacak hiçbirşey yok.kendini dinci zanneden bir grup tarafından öldürülmeye çalışılıyor.halbuki dinle âlâkâsı yok bu insanların.
''birde bir kardeşimiz ne olmuş müslümanlar hata yapamaz mı demiş.''
müslüman hiçbir insan, masum insanların canına katletmez.ha ben istediğim bir adamı öldürürüm ondan sonra Allah(c.c.) tan bağışlanma dilerim diyosan onu bilemem senin vicdanına kalmış......

Üst Alt