Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

islamForum'a Duygu Yüklü Bir Mektup...

sumisali

New member
aslında her şey çok sıradan bir şekilde başlamıştı
bundan bir yıl önce

çoook uzun olmadı bir yıl önce

güzel dostluklar kurulmuş buluşmalar yapılmış hayır işlerine davetler olmuş

kimi zaman tartşmalar olmuş hele hele biri dinler arası dialog demeye görsün herkes koşmuş bir laf da benden olsun diye.....

herkez bir laf söylermiş kendince ama hep doğrular bulunup adalet sağlanırmış bu sitede

muhabbet çok sevilirmiş bu forumda 7 den 70 e her yaştan insan varmış her türden insan müslümanı gayrı müslümanı türkü almanı italyanı :) amerikanı rum u ermenisi kürdü arabı lazı çerkezi ve aklıma gelemeyn bir çoğu

ama tek bir amaç var mış bu sitede yürekler kalemler hep doğrudan yanaymış

önce selam verdim din kardeşlerime binlerce cevap buldum tanımadığım herkezden

konuları okudum sessizce kendimi buldum her sözcükte kimi zaman ağladım kimi zaman

da güldüm aklımdan hiç çıkmadı konulara takıldım kimler online baktım:)

güzel dostluklar edindim bilmediğimi öğrendim öğrendikçe öğretmek istedim çünkü bburda

bir hizmet varmış çaresize bir dua belki içten bir amin hidayete bir söz yetermiş

anladım....

kendimi buldum bu forumda .....

çaresizliğime çare oldu umuduma umut yoluma ışık saçtı ...

bu yazdıklarımı okuyacak olan din kardeşlerimiz den tek bir isteğim olacak bazen açılan konular merak edip okunulmuyor bile

BELKİ HİDAYET TEKİ O SÖZCÜK ÖNEMSEMEDİĞİNİZ BİR CÜMLEDE GİZLİDİR?

İYİKİ VARSIN İSLAM FORUM VE HEP VAR OLACAKSIN

BENİM CANIM AİLEM

BENDEKİ BİR DAMLAYI OKYANUSA ÇEVİRDİN

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Hayra vesile olmak ve hayr bulmak.

Aslında Allah'ın ilminde saklı olan bu saadeti insanların dilemesinden öte yapabileceği çok şey yok. Gerisi nasip...

İster bir gece rüyasında, ister bir camii avlusunda veya İslamForum'un saklı kalmış bir köşesinde, her nasıl olursa olsun Allah'dan dır, çok şey ise vesile.

Bulduğu mutluluğu kardeşleriyle paylaşıp bin katına çıkarmaya çalışan herkes, paylaşımına bir yol arar. İslamForum bunlardan biridir. Zaman zaman heyecanlar, bazen hezeyanlar da paylaşılır, hepsi olur, insan olan yerde her şey olur.

Paylaşımlarına ortak bulamayanlar bu heyecanını bine katlayamamaktan hiç üzülmemeli, çünkü o hayrı sadece kardeşlerinle paylaşacağını sanıyorsan yanılgıdasın, seni dikkatle takip eden, bu foruma yazdığın yazıyı yüz kerre okuyan bir kardeşinden daha derin ve anlamlı takip edenler ve bilen var. Allah ve melekleri hayr sahibinin yanındadır. Hayrı gösterecek tek yer de orasıdır.

İslamForum inşaallah var olan insanlarla kaim olmayacak, İslamForum Allah rızası için yürüdüğü yolda Allah'dan yardım ve inayet bulacak.

Gönül veren, gönül bulan herkese selam olsun...

Üst Alt