Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamforum.net'ten sonra bu ayki konuk ihnanforum

ebuyusuf

New member
selamün aleyküm islamforum.ne'in değerli üyeleri değerli kardeşlerim
SANALDA İSLAM KARDEŞLİĞİ projesinde nisan ayında islamforum.net admini seyfullah putkıran kardeşimizi konuk etmiştik.

bu ay ise konuğumuz İhvanforum admini ALİCE kardeşimiz 20 mayıs yani bugün alice kardeşimiz konukluğuna başladı bende sizlere bilgi vermek istedim
bu linkten ulaşabilirsiniz
http://www.bilgininefendisi.net/forum/index.php?topic=11783.0;topicseen

Zülal

New member
Bu başlık vesilesiyle geçen ay konuğumuz olmakla bizleri çok mutlu eden sayın Seyfullah Putkıran kardeşimize yeniden teşekkürlerimizi sunuyorum..
Allah razı olsun inşallah..

aniln6.gif

Sanalda İslam kardeşliğini sağlamak adına; her ay diğer İslami kimlikli sitelerin adminlerimi sitemizde ağırlamaya devam edeceğiz.. Niyetimiz hayır olunca, akıbette hayır olacaktır inşallah..

Allah'a emanet olunuz efendim..

Zülal

New member
Bu ayki konuğumuz....

Bu ayki konuğumuz....

[size=12pt]Gençlerin eğitiminin yetersiz olduğu günümüzde bu açığı vakıfların ve derneklerin kapattığını düşünürsek GÜNIŞIĞI VE GENÇ DÜŞÜNCE Derneklerinin önemi daha iyi anlaşılır.[/size]

Gençliğimiz battığı bataklıktan çıkarmak,doğruya,iyiye ve güzele yönlendirmek çok zor ve önemli bir çalışma.

Bu bağlamda İslam Kardeşliği Projemizde çok katkısı olacağı aşikar.

Kendisine yardımlarından ve anlayışından dolayı teşekkür ediyorum.

bkt10lb6.gif

[size=14pt]Kendisi ile bir röpartaj yaptık;hem yapılan çalışmaları hem de kendi değerlendirmelerini öğrendik...Faydalanmanızı umuyoruz...[/size]

Üst Alt