Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamforum Denizler Hakimi

istanbluerdem

New member
İslamforum Denizler Hakimi

bekir= Burası A-853, çarpışmadan kaçınmak için lütfen rotanızı 15 derece güneye çevirin. Şu anda 25 deniz mili uzaklıktasınız ve tam üzerimize doğru gelmektesiniz."

uhud dağı= Asıl siz kendi rotanızı 15 derece kuzeye çevirin.

bekir= Negatif !Tekrarlıyoruz. Rotanızı 15 derece güneye çevirin.

espirili_mi_acaba=Sizinle islamforum gemisinin kaptanı konuşuyor. Kendi rotanızı derhal 15 derece kuzeye çevirin."

caferi=Öneriniz mümkün görülmedi. Bize çarpmak istemiyorsanız rotanızı 15 derece güneye çevirin."

talha=Sizinle islamforum Deniz filosunun büyüklükte ikinci uçak gemisi kaptanı talha konuşuyor. Beraberimizde iki kruvazör, avcı uçakları , dört denizaltı var. Ayrıca bizi hücumbotlar destekliyor. Size TAVSİYE etmiyorum, EMREDİYORUM! .... Rotanızı 15 derece kuzeye çevirin, aksi halde filomuzun emniyeti için tedbir alacağız. Derhal rotamızdan çekilin gidin.

bekir=Sizinle islamforum süper moderatörü konuşuyor . Burada iki kişiyiz. Beraberimizde bir köpek, akşam yemeğimiz, iki şişe cola ve bir de kanaryamız var. Kanarya şu anda uyuyor. Şu anda forumun anasayfasının
kıyısında ve A-853 numaralı Deniz fenerinde olduğumuzu göz önünde bulundurarak, buradan hiçbir yere gitmeye niyetimiz olmadığını söyleyelim.Deniz fenerimizin forumdaki deniz fenerleri arasında büyüklük açısından kaçıncı sırada olduğu konusunda hiç bir fikrimiz yok. Kayalık sahillerimize kafadan geçirmek üzere yönlenmiş geminizin emniyeti için istetiğiniz tedbiri alabilirsiniz. Ama yine de ısrarla tavsiye ediyoruz. Rotanızı 15 derece kuzeye çevirin.

espirili_mi_acaba=Okey, anlaşıldı. Teşekkürler...

iskele alabandaaaaaaaaaaaaa geri çekiliyoruz

bu sefer biraz kısa oldu denizlerle ve gemi muhabbetleri ile aram iyi değildir ee bi dahakine uzunu yazarız yorumlarınız bekliyorum ve birdahaki bölüm ne olsun saygılarımla

ayýþýðý

New member
hani ben nerdeim hani hani hani hıh:mad: :( banane ben beğenmedim ben olsaydım güzeldi ama ben yokum güzel değil hıh....:):cool:

Üst Alt