Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Inasnlara Nuhta Hayvanat Ruhu Karişti

y oglu

New member
Nuh eliyiselamın 3 oğlu ve bir kızı vardı kızın anası ayrıydı gemide oğlanların üçüne de ayrı ayrı söyledi iyi çalış kızı sana vereceğim tufan bittikten sonra ağrı dağına gemi oturdu aşağı indiler nuh Allaha iltica etti yarebbim ben oğlanların ücünede söz verdim ne yapacağım Allahtan emir geldi ya nuh mağraya kızla beraber bir köpek birde eşek koy dedi ağzını kapattı sabah geldiki üç aynı kız oturuyor oğlanlara dedi gelin karılarınızı alın her biri birine gönlü düştü kızları aldılar işte nuhtan sonra insanlara hayvanat ruhu karıştı işte müslümanlar nuhun asıl kızı olan naciden geldikleri için bizim gurfumuz naciden geldi derler işte gurufu naci demek budur

lem naciyi aldı süpan dağına doğru gitti
hamda karısını aldı allahu ökber dağlarına doğru gitti
samda karısını aldı maağaz dağlarınıa doğru gitti işte tespih cekerken bunu söylerler
alahu ökber -subalallah- mağazallah
HANCI PERVANE
Nuhun zamanında bir eşşek birde köpek koydular
Oldu üç tane kız kızın biri naci
Nuhun cocuklarının oğlanlarının adıda
Birinin adı ham birinin adı sam birinin adıda lem
Lem naciyle evlendi ham nan samda
Biri köpekle biride eşekle evlendi
Gel işte bu candan haber ver

Enver Ýstek

metin mete
y oglu' Alıntı:
Nuh eliyiselamın 3 oğlu ve bir kızı vardı kızın anası ayrıydı gemide oğlanların üçüne de ayrı ayrı söyledi iyi çalış kızı sana vereceğim tufan bittikten sonra ağrı dağına gemi oturdu aşağı indiler nuh Allaha iltica etti yarebbim ben oğlanların ücünede söz verdim ne yapacağım Allahtan emir geldi ya nuh mağraya kızla beraber bir köpek birde eşek koy dedi ağzını kapattı sabah geldiki üç aynı kız oturuyor oğlanlara dedi gelin karılarınızı alın her biri birine gönlü düştü kızları aldılar işte nuhtan sonra insanlara hayvanat ruhu karıştı işte müslümanlar nuhun asıl kızı olan naciden geldikleri için bizim gurfumuz naciden geldi derler işte gurufu naci demek budur

lem naciyi aldı süpan dağına doğru gitti
hamda karısını aldı allahu ökber dağlarına doğru gitti
samda karısını aldı maağaz dağlarınıa doğru gitti işte tespih cekerken bunu söylerler
alahu ökber -subalallah- mağazallah
HANCI PERVANE

Nuhun zamanında bir eşşek birde köpek koydular
Oldu üç tane kız kızın biri naci
Nuhun cocuklarının oğlanlarının adıda
Birinin adı ham birinin adı sam birinin adıda lem
Lem naciyle evlendi ham nan samda
Biri köpekle biride eşekle evlendi
Gel işte bu candan haber ver

Sayin arkadasim,bu hayvan muhabbeti nedir bunlar icin Qur´andan hangi delillerin var hangi ayeti kerime söylede bizde ögrenelim ya kardesim bu bizim
alemdede neler varmis neler Allah C.C. muhafaza tam cahil kalmisiz Allahhim C.C. bu aciz kulunu af et bir parca verdigin akil oda gitti gidecek aklimi muhafaza et sen her bi carenin dermanisin bizleri siratil mustakiminden ayirma
(her ne kadar cahil kaldiysakta)selamlar.

y oglu

New member
kardeşim ben bu bilgilerin kaynağının nereden alındığını yazdım bu siteye bir muallahta gör ne derste gördüm konusunu oku bir de ruhların halk oluşu sırdan direk nasıl gelmişse orjinal sesi de kayıtlı onları can kulağınla dinle oku
y oglu yazılarının tümünü takip et sende bazı kavramları kavrıyacaksın

Enver Ýstek

metin mete
y oglu' Alıntı:
kardeşim ben bu bilgilerin kaynağının nereden alındığını yazdım bu siteye bir muallahta gör ne derste gördüm konusunu oku bir de ruhların halk oluşu sırdan direk nasıl gelmişse orjinal sesi de kayıtlı onları can kulağınla dinle oku
y oglu yazılarının tümünü takip et sende bazı kavramları kavrıyacaksın
Sevgi deger kardesim,Yoglu ben senden hadis veya baska kaynak istemedim
sadece Qur´andan istedim varsa ver yoksa bana cevap yazmana gerek yok.
Allaha emanet ol,Sevgi deger kardesim.

pusula

New member
bu islami sitede senin hayvanlı fantazilerin biraz garip kaçmış...

eğer aleviliği böyle öğretiyorsanız, bravo yani... itle, eşşekle sex yapıp hamile kalan kadınların hikayesinin cevabını öbür tarafta bizzat Hz. Nuhdan almadan önce bu dünyada dilerim ağzın kitlenir...

Üst Alt