Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ilginç.....

• Konbuyu başlatan zeynep_hearty
  • Başlangıç tarihi
Z

zeynep_hearty

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=S2JtKTtgkbA&mode=related&search=

link te izlediklerime bir anlam veremedim nedir biliyormusunuz ??okunan yeti kerimeye baktım ayet in melai budur....23- Allah yalnız kendisine kulluk sunmanı ve ana-babana karşı nazik davranmanı kesin hükme bağladı. Eğer ana-babadan biri ya da her ikisi yanında yaşlılık çağına ererlerse, sakın onlara "öf be, bıktım senden" deme, onları azarlama; onlara tatlı ve saygılı sözler söyle. ".....

selam ve dua ile...

Mücahid

New member
Bende bişi anlamadım.O tel örgü içindeki yaratık anne ve babasına kötü davranan bir insanı ve sonrada karşılaştığı akıbeti simgeliyor olabilirmi.Sanırım gerçeklik payı az.Selametle

Azra

New member
görüntüyü görünce korktum birden...
çok ilginç bişey Allahım kimsenin başına vermesin...

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Ya bu tamamen düzmecedir..5 defa izledim videoyu..
1-Eğer bu gerçekten çok değişik bir canlı türüyse neden tel örgülerin arkasına kapatıyosun..bunun mantığı nedir?
2-Yaratığın alt tarafıyla üst tarafı tamamen tezat..baş kısmında çok yoğun kıllar var..alt tarafında hiçbişey yok..
3-Kameraman neden içeride çekim yapmıyo?ya da sadece bir açıdan kayıt alıyo?bu canlının dokunulmazlığımı var?

Bunların hepsi güzel dinimiz İslam'a sürülen kara lekeden başka bişey değildir..Biz yüreğimizle inanıyoruz zaten..böyle yaratıkları görmesekte olur...

Z

zeynep_hearty

Guest
gerçek olduğunu düşünmüyorum lakin ne yapmaya çalışmışlar anlamış değilim ...selam ve dua ile...

mhmt

New member
izleyince ilk olarak ne düşündüm onu söyleyim..
görüntüdeki baş kıpırdıyor ancak gövdede kıpırdan ma yok..yani bu aslında baş ve gövdenin tek vucüt olmadığı izlenimi uyandırdı bende.!!
yani başın ait olduğu vücut aslında masanın altında devam eden bi vucuda ait gibi geldi..yanlış da olabilir..ancak görüntüden bunu anladım ben..

gelelim amaçlara..
bikaç sebep olabilir bence..
önce bu bi şaka vari olabilir..yada birileri korkutma amaçlı yapılmış ancak sonra görüntü oynanmış olabilir..yada islam düşmanları dini basitleştirmek isteyebilitler..bunda yönetim, önce bu görüntü var, kız bu hale gelmiş annesine ve babsına karşı çıkınca gibi verilerek sonrada bunu bi gerçek dışı olduğu söylenerek aslında islamın basitliği imajı verilebilir..
bunları hepsi teorilerdir..
ALLAHUAGLEM

selametle...

Üst Alt