Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ihlas suresinin aciklamasi

Enver Ýstek

metin mete
Ey Alemlerin Rabbi sana sigindim,sana iltica ettim ve benligimle senin karsinda hic oldugumu hissetmemi ve senden gelenle iman etmemi nasib eyle.
Sen bilirsin kulunun icinide disinida senden sana sigindim eger hilafim varsa beni
nasil münasip görürsen öyle kahret,kahretki senin ayetlerini bu denli asagilayanlara muhattab olmak zorunda kaliyoruz.Vede ne sesimiz cikiyor nede
cevap yazma zahmetinde bulunuyoruz sadece yaptigimiz kilit vurmak?Nerede bu yönetici arkadaslar neden cevap yazmazlar neden müsade etmezler neden silmezler,kendi sahsima sizden davaciyim hakkimi isterim Allahin kitabini bu sekilde dejenere edenleri kovmayin yasaklamayin ama cevap yazin hemde öyle cevap yazinki birdaha böyle sacma fikirlerle gelmesinler burasi seviyeli bir site olarak kalmali yada cevap yazmamiza müsade adin en azindan bu yazilan her seyi sansürleyin baska bir sey kalmadimida Ihlas suresin bu sekilde bir mucnunun aciklamasini sitede hala tutuyorsunuz,icimden sizleri (site yöneticilerini selamlamak gelmiyor)selamlarim.

Suna bir bakin

Yarabbi
bismillahrahmanrahhim
Gulufallahı eh et= resulullahhın cemali
Allaha ücsemet =alinin sağ eli
Lem yelit = fadimenin sağ yanağı
Velemyület= hasanın sağ yanağı
Velemliye =hüseynin sağ yanağı
Küllafi =emir el mömün ığtırmac
Küfün= ehet ALLAH

(yoglundan alintidir)

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
burda metin mete haklıdır bu tür şeylere dikkat edilmeli ama sevgili metin mete kardeşim bu mevzuyu msnde sevgi değer yusufoğluna anlattım ama kendi inandığında direttiği için daha fazla yazılarına cevap vermiyorum . herkes inandığını söylüyor bu sebeple sanırım yöneticiler bu sebeple izin veriyorlar.

saygılarımla...

Enver Ýstek

metin mete
seyfullah putkıran' Alıntı:
burda metin mete haklıdır bu tür şeylere dikkat edilmeli ama sevgili metin mete kardeşim bu mevzuyu msnde sevgi değer yusufoğluna anlattım ama kendi inandığında direttiği için daha fazla yazılarına cevap vermiyorum . herkes inandığını söylüyor bu sebeple sanırım yöneticiler bu sebeple izin veriyorlar.

saygılarımla...

Ben söyleyecegimi söyledim onlardan bu dünyadada o dünyadada hakkim var ve ben onu burda olmassa orada alirim vesselam.

pusula

New member
yaw niye adamla uğraşıyorsunuz?!?! bulmuş leylasını yazıyor işte ha haha

iki yaşlı amca düet program yapar gibi sahne alıyorlar...
kahvede mi vakit geçirsinler?
biri "yaşayan KuR'an!!!" naber? sizin var mı böle kitabınız?

neyse yakında hak vaki olur. o zaman da yaşayan başka Kur'an gelir... hatta belki yaşayan Kur'anları biraya getirir koro kurarlar...

zevzeklik dizboyu, cinnet geçirip yazıyor. asıl öbür tarafta bu kadar Fırak-i Dalleye yataklık yapan, rıza gösteren, müdahele etmeyenlerden hesap sorulur.

bu mecnun mes'ul değildir belki ama mes'ul olanlar vardır...

herahlade vardır...

biryerlerde vardır...

vardır değil mi?

olmalı ama...

yok mu?!?!?!?!

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Belliki olmuşuz.

Belliki dibimizde beklemekte olanlar var.

Adamın yazdığında doğruyu karalayacak biii mevzuuu yok baksanıza işkembeyi-kübradan sallamakta. Buna cevaplar verdim.... Amma biliyoruz ki cenabı hakk her nefs-sahibini Sizler kadar nasipli yapmamış...

Allah cümlemize hidayetini son nefesimize kadar nasib etsinnn.

y oglu

New member
Karababa' Alıntı:
Belliki olmuşuz.

Belliki dibimizde beklemekte olanlar var.

Adamın yazdığında doğruyu karalayacak biii mevzuuu yok baksanıza işkembeyi-kübradan sallamakta. Buna cevaplar verdim.... Amma biliyoruz ki cenabı hakk her nefs-sahibini Sizler kadar nasipli yapmamış...

Allah cümlemize hidayetini son nefesimize kadar nasib etsinnn.

sayın arkadaşlar yazdığım ihlas süresinin taigat acıklamsınını yorumlayıp yanlış diye allaha havale etmişsiniz arkadaşlar ben doğduğumdan beri her ilim bilene sorar öğrenmek için uğraşırım onun için sizin bildiğinizi bende okuyup üzerinde durdum ama hiç bir kimse hancı pervanenin bana gösterdiği kanıtı gösteremedi şimdi eğer ben yanılmışsam bu konuda günahınız bana olsun eğer siz yanılmışsanız benim ve hancı pervanenin günahi size olsun ben bunu kabul ediyorum
umarım inan için bundan başka söz kalmamıştır

Üst Alt