Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İddalıyım...

CCCCCC

New member
iddialıyım.çünkü SONSUZ bir şekilde ALLAH C.C A inanıyorum.Neden mi işte ufak bir örnek

hangi birimiz iş çıkışı eve geldiğinde çay kendi kendine demlenmiş ve bizim içebileceğimiz bir şekilde hazır hale geldi.Hangi gün bu yaşandı.Ha bir dakika eğer bunada evrimleşirse demlenir derseniz gülerim

Bunca hayvan tesadüfe bırakılıp ya kardeşim hayvanlar tesadüfen oldu ineğin yiyeceği otlar tesadüfen geldi.Yaw bizim ne farkımız var inekten bizim niye çayımız demlenmiyor.Demli gelsin kardeşim tesadüf mesadüf ben kaç dakika beklerim sizce yoksa hayatım da beklemez

siz ce inek otunu tesadüfe bıraksa kaç gün yaşar yani otun kendi kendine oluşmasını beklese dur bir düşüneyim inek hiç yemeden ne kadar yaşar :D

haydi düşünmek adına teşekkürler herkese dualar edenede ALLAH C.C razı olsun.

vulgata QURAN

New member
""tesadüf"" denen olgu dünya hayatında yoktur.
bu benim kanaatim ve sanırım Allaha inanan herkes de böyle düşünüyor.

hanif_bir_kul

New member
S.a Allah Cc Bu Düşünce Ve Akli Vermemiş Olsaydi Bunlari Düşüne Bilrmiydiniz Düşünüyor Olabilmeniz O Nun Allah In Elindedir. Bizler Ve Kağinat O Na Mutaçtir O ERşeye Hayat Veren Canveren Yaşama Imkani Veren Pek Yüce Ilahdir.. Sizler Imtihandasiniz Unutmayin şeytan Sizi Allah I Anarak Sizi Allah Yolundan Aldatmasin..

Saygilarimla

Üst Alt