Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İdam mahkumu ve mesajı

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
ABD'de hakkında mahkeme tarafından elektrikli sandelye'de elektrik verilerek öldürülme kararı çıkan bir şahısa son sözü sorulmuştu:"ölmeden önce söylemek istediğin birşey var mı?"

Mahkum etrafında ölümünü bekleyen onlarca gazeteci, avukat, polise ve gardiyana bakarak, "Eğer bu ilgiyi benim çocukluğumda göstermiş olsaydınız, şimdi bu sandalyede oturmazdım" demiş.

rusen_alp

New member
bu idam mahkumunun da çocukluğuna inmek gerekiyormuş , Yargıç yargılama sürecinde bu müstakbel idam mahkumuna " Yavrucuğum çocukluğuna inelim, anlat bakalım şu çocukluğuğunu " dese daha yapıcı olacakmış:D

paylaşım için tesekürler çetin hocam

NUAYMAN

New member
doğru söylemiş coğu zaman yalnızlık ilgisizlik insanları kötü yollara düşürüyor paylaşım icin saol

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
İdam Mahkumu ve Mesajı

İdam Mahkumu ve Mesajı

ABD'de hakkında mahkeme tarafından elektrikli sandelye'de elektrik verilerek öldürülme kararı çıkan bir şahısa son sözü sorulmuşdu:"ölmeden önce söylemek istediğin birşey var mı?"

Mahkum etrafında ölümünü bekleyen onlarca gazeteci, avukat, polise ve gardiyana bakarak, "Eğer bu ilgiyi benim çocukluğumda göstermiş olsaydınız, şimdi bu sandalyede oturmazdım" demiş. Bu kadar acı bir mesaj bırakmış geriye.

S

safinaz

Guest
Çok ilginç ve acı ama gerçek...
Falillere fiillerinde azmettirici etkimizi hiç düşündük mü?
Klişe bir söz vardır,çocukluğuna inmek lazım...:)

Üst Alt