Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

içimden geldiği gibi islamforum ailesine...

• Konbuyu başlatan abdirabbih
  • Başlangıç tarihi
A

abdirabbih

Guest
Ruhumda ki tepelerde üfül üfül sevgi esiyor. uhuvvetin şahikası beni kendime getiriyor.. o tepede nadide gülleri görmek ise beni kendimden geçiriyor..Hayatta zamanı gelen o uzun yolculuğun bir menzilinde durup bir anlık dinlenişimde nadide güllerin tebessümlü selamlamaları karşılıyor beni.Gözlerime kırmızıya çalan ışık hüzmeleri çarparken, parıldıyor gözlerim sevgi şualarından. Herşey çok güzel. güzel kelimesi ne kadar kifayetsiz kalsada güzel işte!
Duanın esrarı kadar güzel...
Rahmani tecellilerin üzerlerine bir ay gibi doğduğu nadide insanlarla muhakkak ki daha da güzel..
Kainat başlı başına güzellikler meşheri. Heryer lale bahçesi güzelliğinde. ve bir erguvanın utancından kızardığı gibi mahçup düşmekte O sevgi karşısında tüm acziyetini anladığı bir zaman diliminde....

sizleri çok seviyorum islamforumda tanıdığım ve ötelere sevdalandığım hasbi kardeşlerim...
herdaim dua ile..

Mihrimah

Mücahid

New member
Allah razı olsun kardeşim.Hissettiklerin ve dilediklerin seninle olsun inşaallah.Dua ile

yolcu

New member
çok guzel bı paylasım,,
yuregıne saglık kardesım
hayırla kal

Ç

ÇÝray

Guest
o güzel yüregine saglık ablacım...güzel kelimesi kifayetsiz kalsada cok güzel işte;) ;)
Rabbim senden razı olsun....

ahmet_hoca

New member
ellerine yüreğine sağlık gönül temiz olunca ondanda bu güzellikler akar işte

gizemli

New member
yüreğine sağlık mübarek kardeşim benim.

Üst Alt