Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

içimdeki dünyayı görmek istermisiniz??

ayyþe

New member
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen..

wol_error.gif
Buraya Tıklayarak Resimi Küçültebilirsiniz.
28838931zb4.jpg

Rengarenk HaYaL Ler kurarım Nehir kenarına sonrada çıkarım en yüksek dağın tepesine izlerim hepsini büyük bir hevesle...

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 640x478Piksel ve 78KBayt' tır.
46305149bs2.jpg

Bazende renkli olmaz Kurduğum HaYaLler... Bir zaman küresinin içine sıkışmıştır..

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 640x639Piksel ve 34KBayt' tır.
35476054qf5.jpg

Geceleri Binbir yaşamın olduğu Deniz Kenarında, Deniz Kabuğunun Üstüne Çıkıp Uzakları çook seyrettim... Giden Geldimi Aceba die çok Düşündüm..

wol_error.gif
Buraya Tıklayarak Resimi Küçültebilirsiniz.
90374313vy1.jpg

Bazen yaşadığım şehir Berbat bir yer gibi görünür gözüme... Tozlu dumanlı duygusuz bir taş yığını...

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 640x480Piksel ve 44KBayt' tır.
60331290su3.jpg

Hiç Sevmem Aslında siyah beyaz yaşamı yapmam gereken tek şey sevgiyi ortaya çıkarmak olur... Ozaman bilirimki etrafım renklenir..

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 640x480Piksel ve 245KBayt' tır.
88137584xs6.jpg

Canlanır hayatım..Neşeyle Uçarım İçimdeki Dünyamda..

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 640x429Piksel ve 150KBayt' tır.
32245656zg9.jpg

Belki Gelirsin die çok bekledim Gece yarıları mum ışında Pencere kenarında..

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 640x441Piksel ve 41KBayt' tır.
53204104hc0.jpg

Belki belki sende izliyorsundur aynı yıldızları die çok düşündüm... sevgimi yolladım en parlak yıldızlarla belkide sevgimdi onlara ışık veren..

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 640x452Piksel ve 28KBayt' tır.
25765347cn0.jpg

Sabah olduğunda güneşi çok selamladım...Doğuşunu izledim...

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 640x455Piksel ve 24KBayt' tır.
10hu3.jpg

...Alinti...

ibrahim571632

New member
Resimlerden anladığım kadarıyla HUZUR senin için herşey.Bu aslında herkes için çok anlmalı ve gerekli ama galiba karşımızda koyu bir Huzurperest var:)
Ne güzel....

ayyþe

New member
Resimlerden anladığım kadarıyla HUZUR senin için herşey.Bu aslında herkes için çok anlmalı ve gerekli ama galiba karşımızda koyu bir Huzurperest var:)
Ne güzel....

:):)
ne güzel açıklamışsınız teşekkürler:)
evet dediğiniz gibi de herkes böyle huzur içinde olmak ister:)
ve huzur İSLAMda(klasik ama çok doğru bi söz)......

Üst Alt