Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ibret almakmi,yoksa?

Enver Ýstek

metin mete
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Kendi Kendimin Büyükbabası Oldum. Nasılmı ? [/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, serif] [/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Yetişmiş Bir Kızı Olan Bir Dulla Evlendim.Babam [/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Üvey Kızımla Evlendi.Bu Şekilde Babam Benim[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Damadım Oldu.Üvey Kızım da Babamın Karısı [/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Olması Dolayısıyla Benim Annem Oldu..[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Benim Karım Bir Oğlan Çocuk Doğurdu.[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Bu Çocuk Tabiatıyla Babamın Kayınbiraderi Ve [/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Benim Üveyannemin Biraderi Olması Nedeniyle[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Benim de Dayım Oldu...[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Babamın Karısı da Bir Oğlan Çocuk Doğurdu Tabii[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Doğan Çocuk Benim Kardeşim Oldu Fakat Aynı [/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Zamanda Kızımın Oğlu Olması Dolayısıyla da [/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Torunum Oldu.Böylece,Karım da Annemin Annesi[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Olması sebebiyle Benim Büyükannem Oldu..[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Diger Taraftan Ben de Karımın Kocası,Aynı [/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Zamanda Onun Torunu Olduğumdan,Bir [/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Kimsenin Büyük Annesinin Kocasıda Büyükbabası[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Olacağından Dolayı Kendi Kendimin Büyükbabası[/FONT]
[FONT=Times New Roman, Times, serif]Oldum...[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, serif]Alinti...
[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, serif][/FONT]

Üst Alt