Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İblis'in Gazeteleri ve TV Kanalları

mehmet_16

New member
Aşağıya şeytanın gazete ve Tv kanallarını yazıyorum.Tabi bunlar İslamforum'dakilerin gördüğü ölçüdedir.Eklemediğim varsa sizler de ekletebilirsiniz.
İblis'in Gazeteleri:
Sabah
Hürriyet
Milliyet
Radikal
Cumhuriyet (hele buna dikkat)sakına almayın:D :D
Yeni Şafak
Şok
Vatan
Bugün

İblis'in TV Kanalları:
Atv
Kanal D
Show Tv
Kanal 1
TV 8
Cnn Türk
Ntv
Star Tv
Cine 5
Digiturk Tüm Kanalları(dinci olanlar hariç)

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
yapilan seyleri iblise mal etmek yanlistir kardesim insanlara mal etmek lazim iblis vesvese gibi resimdeki yilana benzer uyup uymamak sana kalmistir uydugun takdirde iblis degil bu uygulamayi sen yapmis oluyorsun

mehmet_16

New member
yapilan seyleri iblise mal etmek yanlistir kardesim insanlara mal etmek lazim iblis vesvese gibi resimdeki yilana benzer uyup uymamak sana kalmistir uydugun takdirde iblis degil bu uygulamayi sen yapmis oluyorsun

Bunu siz diyorsunuz.Ben demiyorum.Ben sadece sizin dediklerinizi yazdım.İçine biraz da mizah katmak istedim o yüzden yani.Yoksa ben zaten bu gazeteleri alırım.Almayan şeytani diyen bu sitedekilerdir...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
gazetedeki haberlere güvenilirlik acisindan hic güvenir olmayan gazeteler var bunu inkar etmemek lazim karalama kampanyasini cok güzel yapan gazeteler var okunmazsada bu gazeteler bir insan icin kayip degildir ama tabiki isi geregi tahlil etmek isteyen bir kisi okuyabilir seytanda olmaz okudugundan dolayi

mehmet_16

New member
gazetedeki haberlere güvenilirlik acisindan hic güvenir olmayan gazeteler var bunu inkar etmemek lazim karalama kampanyasini cok güzel yapan gazeteler var okunmazsada bu gazeteler bir insan icin kayip degildir ama tabiki isi geregi tahlil etmek isteyen bir kisi okuyabilir seytanda olmaz okudugundan dolayi

Karalama kampanyasını hangi gazete yapmıyorki?
En dinci Vakit olmasına rağmen,Vakit Karalama silsilelerini başta götüren bir gazete.Özellikle de Yök'e sövmelerine çok gülüyorum vallahi.:D :D :D :D

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
kardesim neye güldügün beni ilgilendirmez ben beni bilirim benim yapacaklarimi ama sakin sende senin özüne gizlice sinsice cvplar verip asil amaclari ugruna bizim birinci sirada yer alan dini anlayisimizi hicbirseyin arkasina gecirme en ön düsturun bu olsun gazete ise cokmu önemlidir benim icin cok önemli okumam lazim kabul etmek degil dini gazetede olabilir veya dinsiz gazetede olabilir bu ayrimi ben yapmadim sen yaptin haberin olsun bana göre taraf vardir objektif yada yanli görüsler vardir ama bana verilecek mesaji gazetede ipe sapa gelmez bir insan enjekte etmeye calisiyorsa almam ama okurum yöke sövme olayini bilemem ama biz olayin asagi tabakalarindayiz sen taniyormusunki profesörlügünü sadece yök yüzünden alamayan doc.lari gördüm camiye gidemeyen hocalari gördüm bilime önem vermeyen bir yök gördüm devletin yükselmesine hic katkisi olmayan bir yök gördüm anayasa kararina karisip kendi salakca fikrini kabul ettirdigini gördüm ama sunuda görüyorum bunlar oldukca bizde mücadele edecegiz ister türkiyede ister dünyada ama hak yerini bulacaktir insallah

mehmet_16

New member
kardesim neye güldügün beni ilgilendirmez ben beni bilirim benim yapacaklarimi ama sakin sende senin özüne gizlice sinsice cvplar verip asil amaclari ugruna bizim birinci sirada yer alan dini anlayisimizi hicbirseyin arkasina gecirme en ön düsturun bu olsun gazete ise cokmu önemlidir benim icin cok önemli okumam lazim kabul etmek degil dini gazetede olabilir veya dinsiz gazetede olabilir bu ayrimi ben yapmadim sen yaptin haberin olsun bana göre taraf vardir objektif yada yanli görüsler vardir ama bana verilecek mesaji gazetede ipe sapa gelmez bir insan enjekte etmeye calisiyorsa almam ama okurum yöke sövme olayini bilemem ama biz olayin asagi tabakalarindayiz sen taniyormusunki profesörlügünü sadece yök yüzünden alamayan doc.lari gördüm camiye gidemeyen hocalari gördüm bilime önem vermeyen bir yök gördüm devletin yükselmesine hic katkisi olmayan bir yök gördüm anayasa kararina karisip kendi salakca fikrini kabul ettirdigini gördüm ama sunuda görüyorum bunlar oldukca bizde mücadele edecegiz ister türkiyede ister dünyada ama hak yerini bulacaktir insallah

Yök konusunda sana belki az da olsa katılabilirim.Fakat Yök ve Yök'ün durumunda olan kurumlar daha çok seküler bir yaşam istiyorlar.Dini işlerine karıştırmayı sevmiyorlar.Kısmen de olsa haklılar.Çünkü koskoca tarih boyunca dinini işine alet edenler hiç kazanamadı.Bu büyük bir tecrübe onlar için...

Asya

New member
yukarıdaki gazetelerin arasında yeni şafağın olması tuhaf ötesi bir şey.kim diyor bunu?

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
vatan gazetesi ve bazı gazeteler islamiyete alanen karsıdır bunuda gördük vatan gazetesinin yaptıgı bir haber mustazaf der .nin hazırlamış oldugu kutlu dogum haftası programında gazetenin yaptıgı bir iftira vardı işte hizbullah gösterisi ve insanları hedef göstermisi oldugu hırant dink cinayetinde oldugu gibi trabzon ve karadeniz halkına saldırdıkları gibi burada da güney dogu halkına saldırıyorlar yani bunun neresinde müslümanlık var bu mu gerçek habercilik

Üst Alt