Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz Muhammed (sav) Son Peygamber Çizgi Flim

SaFRaNBoLu

New member
Selmünaleyküm
Benim Bir Sorum Olucak Bu Cizgi Film Yayın Hakları Olan Kopyalanması Yasak Olan Bir Film, Peki Bu Filmi Hangi Hakla (Üreticinin İznini Almaksızın) Burda Yayınlıya Biliyorsun ?
Bu Filmi Alıp Bilgisayarımıza Kopyaladığımızda Kul Hakkına Girmiş Olmuyormuyuz ?
Bu Hususlara Dikkat Edelim (Yanlışım Varsa Düzeltiniz İzin Aldıysanız Sözüm Meclisten Dışarı Ama Kul Hakkı, Korsan Yayınlanan Her Türlü VCD-DVD Film,Oyun,Kitap,Müzik İçin Geçerli Bunları Alıp Kullanmadan Önce Bir Kez Daha Düşünelim ALLAH (C.C.) Bizleri Kul Hakkı Yemiyen Kullarından Eylesin
ALLAHA Emanet Olunuz.

Aysegul

New member
Belki haklısınız...Ama şöylede birşey var...Belki kişiler bu cd yi satın alıp sonrada internete upload etmiş olabilirler...O zaman kul hakkı olmaz ...Çünkü bunu tüm insanların kullanımına açmış paylaşımda demektir...Bir arkadaşınızın başka arkadaşlara kendi cd sini çoğaltması gibi...Ancak ben bunu başka bir siteden buraya aktardığım için bilemiyorum...Zaten ürün sahipleri bunu internete sunmamıştır büyük olasılıkla bu cd nin sahibi internete upload edip insanlarla paylaşmış olabilir...Hem bundan çocuklarımızın istifade etmesi bana yanlış gelmiyor...şahsi fikrim:)...yinede siz bilirsiniz

Enver Ýstek

metin mete
Ben sahsen filim seyretmiyorum TV de dahi yalniz futbola bakarim ama Ilim olarakta kabul etmememe ragmen Allah icin yapilan seyin ücreti olmaz ama onlar ticaret icin yarin budis filmi bile yapa bilirler onun icin en iyisini yapiyor bacim.Vesselam

Üst Alt