Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz. Hüseyin 'in Şehit Olması

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
:4_9_8:

“Siz, sizden öncekilerin çektiği sıkıntıları çekmeden cennete gideceğinizi mi sanıyorsunuz?” (2/214) ayeti kerimesine bakılırsa, Müslümanın bedavadan göğe yükselmeyeceği açık.
:4_12_11:

mhmt

New member
Allah Allah..

“Siz, sizden öncekilerin çektiği sıkıntıları çekmeden cennete gideceğinizi mi sanıyorsunuz?” (2/214)

çok haklısın kardeşim..

selametle..

ayna44

New member
Emeğine Sağlik Allah Cc Razi Olsun...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Allah Allah..

“Siz, sizden öncekilerin çektiği sıkıntıları çekmeden cennete gideceğinizi mi sanıyorsunuz?” (2/214)

çok haklısın kardeşim..

selametle..

kardeşim ozaman kendimizi bizler nerelerden atalım ? nerelere gidelim? hala dişimiz kırılmadı, hala "o mecnundur vehimlere daldı" demediler, hala işkembeyi başımıza dökmediler, hala hançeri siğnemize saplamadılar ozaman yazık bize !!!

arzuhal

New member
kardeşim ozaman kendimizi bizler nerelerden atalım ? nerelere gidelim? hala dişimiz kırılmadı, hala "o mecnundur vehimlere daldı" demediler, hala işkembeyi başımıza dökmediler, hala hançeri siğnemize saplamadılar ozaman yazık bize !!!
yazık biize hemde ne yazıkk rabbim sonumuzu hayır eylesinn...
söyleyenin yapanınn emegine saglık ....:4_9_8::4_9_8::4_9_8: ALLH RAZI OLSUN SEYFULLAH ABİMM... içim ürperdi dinlerken izlerkenn bukadar güzel yorumlnabilirr..:4_9_8: NEFSİM FELAKETİM SABRIM SELAMETİM OLDU...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
yazık biize hemde ne yazıkk rabbim sonumuzu hayır eylesinn...
söyleyenin yapanınn emegine saglık ....:4_9_8::4_9_8::4_9_8: ALLH RAZI OLSUN SEYFULLAH ABİMM... içim ürperdi dinlerken izlerkenn bukadar güzel yorumlnabilirr..:4_9_8: NEFSİM FELAKETİM SABRIM SELAMETİM OLDU...

Rabbim senden de razı olsun kardeşim. mademki olay çok açık madeki bizler için dünya zindandır ozaman rahatsak sorun var demektir...

eba

New member
cennet kolay değil cehennem dahi luzumsuz değil... biz islama ne kadar hizmet edebiliyoruz ki:(

Üst Alt