Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hicran Yarasi

VÝRANESARAY

New member
Gönlümdeki Hicran Yarası Kapatmiyor hicbirsey gonlumdeki hicran yarasini.Her gun biraz daha alevleniyor hasret yangini icimde...
Senden ayri kalmak mahsunlugumuzun nedeni,gozyaslarimizin sebebİ. hicret ettigin gundur mekkenin huzun gunu.Mekke sensiz kaldi o gun ,hasret kapladi her yani,her gonulu..toprak agladi,gokyuzu agladi,mekke agladi...sensiz kalmanin huznuyle.Kabe siyahlara burundu kimsesiz kalinca,sensiz kalinca...Medine huzne burundu bu dunyadan baki aleme irtihal ettiginde gozyaslari sel oldu akti..Medine agladi , ummetin agladi
Asirlar gecti aradan ummetin hala aglıyor sensizlige,hala huznun var bu cihanda,hala gözyasi dokuluyor yokluguna,hala huznun var yureklerde...
Aglıyoruz o nur yuzunu goremedik diye,agliyoruz mubarek sesini duyamadik diye,agliyoruz gul kokunu alamadik diye,agliyoruz sana layik ummet olabiliyor muyuz diye,aglıyoruz ya sana ebedi alemde de kavusamassak diye...
Ya resulALLAH sensin arsın mirac'ı,sensin fazilet gunesi,sensin dost,sensin ummetinin onderi.
Neyleyim sensiz bu hayati,sensiz omur hep kurak,sensiz ummetin hep mahsun,sensiz bu diyar yetim Resulum.
Gonlume hazanlar deger her daim sensizim diye,vuslat umidiyle yasiyorum. sefaat eliCiihanın essiz incisine,sana kavusma umuduyla.Gonlumu askinla,dilimi salat ve selamla susluyorum.
Resulum bu aciz gonlun sesini duy ne olur.Sozume sadik kalamadigim her an icin,sana karsi dustugum tum vefasizliklar icin,sefkatindeki enginlige,ummetine duydugun sonsuz merhamete siginarak senden af diliyorum.InsALLAH ahirette bana ve benim gibilere sefaat elını uzatırsın.

Üst Alt