Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Her Ay Bir Islami Sitenin Adminini Konuk Edeceğiz

ebuyusuf

New member
selamün aleyküm

islamforum.netin çok değerli üyeleri
sevgili kardeşlerim
bizler www.bilgininefendisi.net sitesi olarak kendimiz gibi islami alanda yayın yapan internet siteleri ile işbirliğini arttırmak,kardeşliği sağlamak ve dayanışmayı pekiştirmek için bişeyler yapmaya karar verdik
bu bağlamda her ay islami sitelerden bir tanesinin adminini sitemize konuk almayı ve bir akşam onu sitemizde ağırlamayı kararlaştırdık

ilk konuğumuz islamforum.net admini değerli kardeşimiz seyfullah putkıran olacak,
seyfullah kardeşimiz iki gün sonra yani 20 NİSAN 2007 CUMA akşamı saat:20:00-24:00 saatleri arasında www.bilgininefendisi.net 'in konuğu olacak ve üye kardeşlerimizin kendilerine yönelteceği soruları yanıtlayacak

siz değerli kardeşlerimizide etkinliğimizi izlemeye davet ediyoruz
buyrun sizlerde misafirimiz olun
cuma günü seyfullah kardeşimizin konuk olacağı linki buraya yapıştıracağım şimdilik hoşçakalın ve ALLAH'a emanet olun​

Rahmet4

New member
kaynasmak birlesmek icin cok güzel.... bizim admine de yakisir ilk konugunuz olmasi... bu forum seyfullah putkiranla gurur duyuyor

unzurna

New member
Allah razı olsun. Çok sevindim. Kaynaşmak çok gerekli ve önemlidir. Kaynaşmak dileği ile...

asikkulun

New member
çok güzel bi fikir sizi tebrik ediyorum gerçekten

gulya

New member
oncelikle boyle guzel biseyi uyguladiginiz icin tesekkur ederim.arkadaslara katiliyorum kaynasma adina mukemmel bi fikir.ilk konugunuzunda bu sitenin admini olduguna ayrica sevindik.ins cuma aksami belirlenen saatte eminim tum site uyeleri orda olucak.selametle

ebuyusuf

New member
oncelikle boyle guzel biseyi uyguladiginiz icin tesekkur ederim.arkadaslara katiliyorum kaynasma adina mukemmel bi fikir.ilk konugunuzunda bu sitenin admini olduguna ayrica sevindik.ins cuma aksami belirlenen saatte eminim tum site uyeleri orda olucak.selametle

kardeşlerim alakanız ve verdiğiniz destek için bilgininefendisi.net ailesi adına sizlere çok teşekkür ediyorum
bu projeyi hayata geçirmek için ilk adımı attığımızda inanın tereddütlerim vardı ama sizlerin bu yakın alakasını ve sıcak tavırlarını görünce iyiki yapmışız diyorum
inşallah yarın akşam sizlerle hepberaber güzel bir etkinlik yapacağımıza inancım sonsuz

mhmt

New member
şim bu akşam islamforumun hiti düşecek mi..kimse olmayacak yani;)şaka..
tebrikler kardeşim.. iiyi düşünmüşünüz...Allah artırsın...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
niyet halis ise sonuc önemli degildir diyalog hersekilde güzel olur ama merakim bu sohbetin geregi ve tanitilmasinin amaclanmasindaki öngörü neydi...ama bu aksam görecegiz insallah

Z

zeynep_hearty

Guest
öncelikle hayırlı olsun ..rabbim iyi niyetinizi daim, davanızda muvaffak kılsın insallah ..selam ve dua ile...

gizemli

New member
hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın. Bu akşam orda olıcaz inş. Selametle..

ebuyusuf

New member
KARDEŞLERİM HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN
sağolun varolun

asikkulun

New member
sabırsızlıkla bekliyorum saatin gelmesini.ama dua edinde halan bilg.başında olmiş olim yoksa sizinle birlikte olamam.

Üst Alt