Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haydi Kizlar Okula! Ama Giremezsiniz.!

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
50-Al-i imran, Ben, benden önceki Tevratı tasdik ederek ve daha önce size ha*ram olan bazı şeyleri size helal kılmak için gönderildim. Rabbinizdcn size bir mucize getirdim. Allahtan korkun ve bana itaat edin.
Ben, benden Önce gönderilen Tevratı tasdik edip onun, Allah katından geldiğine iman ederek ve İncilin istisna ettiği konular hariç o Tevratın hükümle*riyle amel edici olarak gönderildim. Bir de, daha önce size haram kılınmış olan deve eti, iç yağı, bazı kuş ve balık çeşitlerini size helal kılmak için gönderildim, ayrıca size, rabbiniz katından Peygamberliğimin hak olduğunu ortaya koyan ve daha önce zikrettiğim deliller getirdim.
Ey İsraioğullan, size emrettiği ve yasakladığı hususlarda Allahtan korkun ve sizleri davet ettiğim hususlarda bana itaat edin.

Şiir

Haydi kızlar okula !Dur parola, İlim okumak, hayır bilemdin, Baş örtüsünü çıkarmak öldün.!

Haydi kızlar okula! Geldim hocam, saçın kapalı, yazıyı göremezsin, Gözle görünmez saçla görünür yazılar bunlar.!

Haydi kızlar okula! Bizler karanlıkta, iş çevirmeye alışmışız, beyaz örtü gözümüzü kamaştırıyor ,siyah saçını göster.!

Haydi kızlar okula! Veli çocuğunu gönder, yoksa ceza, baş örtülü gönderme, yine ceza.!

Haydi kızlar okula! Burda ilim değil, filim çevirecek manken eğitiyoruz, baş örtülü manken olunmaz.!

Haydi kızlar okula !Haykırıyorum! ben okumak istiyorum, duyun beni! kadın hakları savunucuları.!

Haydi kızlar okula! Kadın savunucuları ,sizden kocama karşı değil, okulumun karşında savunun beni örtü mağduruyum.!

Haydi kızlar okula! Kocaya karşı bin kanun değil ,başörtüsüne bir kanun ,çıkartmanızı istiyorum.!

Haydi kızlar okula !Bu yazdıklarımdan dolayı idam edin beni ,okuyup Alim olamayacam ,hiç değilse bu yolda şehit olurum, Kuldan korkmuyorsanız Allahtan korkun.!

Üst Alt