Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haydi günlük yazalım

• Konbuyu başlatan abdirabbih
  • Başlangıç tarihi
A

abdirabbih

Guest
merhaba canım ruhum kardeşlerim... bugün düşündüm ve taşındım ve en sonunda sizinde tahmin ettiğiniz kadarıyla bir karara vardım.. bir foruma günlük konusu açılmıştı insanlar da o gün neler yaşadıysa yazmış..bende istedim ki bizim forumunda bu konuda başı kel kalmasın..
Bugün çok eğlenceli bir gün geçirdim aslına bakılırsa çok yorucuydu ama yanımda zat-ı muhterem efraill olduğu için kendimi çok bahtiyar addediyorum...
bugün efraille Fatih semtindeydik...

Shot with HP Photosmart M437 at 2007-07-14

sonra camiinin içerisinde ufak çaplı bi gezinti yaptık..maşallah ecdad harika eserlerle başımızı okşamaktaydı.. inançlarının mimarisini dikmişlerdi tam karşımıza...

bu güzel anları kaçıramazdım ve heryerin fotoğrafını çekmeye başladım elimden geldiği kadarıyla.. sonra bi yandanda efraill ile hep forumda ki abilerimizden ablalarımızdan bahsettik..hayat onlarla (yani sizlerle) bir başka güzeldi..

ben herzaman olduğu gibi fotoğraf çekme işi ile meşgul aynı zamanda efraille laf yetiştirme çabasındaydım.. ve neyse camii den güzel manzaralar aldım efraill ise yanımda kıs kıs gülüyordu benim bu halime..

derken eve dönüş başladı ama efraill sen merak etme mihri ben seni kestirmeden götürecem dedi... ve hepiniz tahmin etmiştirsiniz ki çok güzel bi kestirmeydi -ki yolumuzu kaybettik... caddeye çıkma çabasında iken ben tahmin edersiniz yolda hep fotoğraf çekme çabasındaydım :)

A

abdirabbih

Guest

buarada yolda cadde ye çıkma aşamasındayken efrailli bir hıçkırık tuttu.. bazı yerlerde öyle şiddetli hıçkırıyordu ki gülme krizine girdik..ama Allah tan çabucak geçiverdi

hannane

New member
Aman Ya Rabbi..!Biri bana yanlış gördüğümü söylesin..:( .Mihrican şaka yaptığını sanıyodum..İnan şimdi kulaklarımdan duman çıkıyor gözlerimse alev saçıyor...Fazla yaklaşma istersen sakinleşene kadar:mad:

A

abdirabbih

Guest
bunlarda kaybolduğumuz o yoldan görüntüler

bunlarda kaybolduğumuz o yoldan görüntüler

A

abdirabbih

Guest
ve işte ufuk göründü.. cadde tam karşımızda :):)

ve işte ufuk göründü.. cadde tam karşımızda :):)

artık fatihten edirnekapıya kadar sağolsun efraill yürütttü ama başta da dediğim gibi ayaklarımıza her renkten sular insede sonuçta yanımda efra vardı ve herşeye değerdi..Elhamdülillah......

sizde orda burda şurda İstanbulun herhangi bi yerinde durmadan sağı solu önü arkayı elinde ki fotoğraf makinesiyle çeken birini görürseniz bilin ki o benim..
saygılar ;)

Müþtak

New member
Gezdiğiniz o güzel yerleri burda otururken görme şerefine bizi nail ettiğiniz için teşekkürler fakat;son resimde burnuma siyaset kokusu geldi,neden acaba?:cool:
emeklerinize sağlık kardeşim,teşekkürler..

A

abdirabbih

Guest
valla abim çık dışarı bak bakalım heryer bayrak dolu bide siyasi arabalar halay türü müzikler..
kaçabiliyorsan kaç :)

Müþtak

New member
Ben olsam hepsinden bir kare alırdım,ee malum;çok heyecenlı bir seçim döneminden geçiyoruz,:p ..Ülkemiz için hayırlı olan ne ise o olsun..

A

abdirabbih

Guest
amin... zaten dikkat edilirse bi çok bayrağın içiçe olduğu gözükecektir
saygılar :)

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
çok güzel maşallah bu olayı çok sevdim aslında gezip gördüğümüz yerleri böyle burda sergilesek bu şekilde günümüzü anlatır gibi çok hoş olur bence... bakalım sıradaka yer neresi?

A

abdirabbih

Guest
merhaba sevgili günlüğüm bugün can arkadaşım efraille bir kitap evine gittik..
gitmeden önce tabi yolda güle oynaya konuşarak giderken dedim ki efracım benim akbilimi doldurmam lazım bir akbil gişesinin önünde durduk içerde tonton yüzü pembe ve baya bi göbekli sevimli bi amca vardı..önümüzde ki bayan akbilini doldurunca sıra bize geldi ve amca durmak yok yola devam dedi.. efra ise amcaya durdu şöyle bir baktı ve hemen arkasından reklam kokan hareketler bunlar dedi..
o da öyle bi tebessüm etti ki reklama açığız yaw dedi
ben gülme krizine girdim tabi..
sonra kitapevine gittik oturduk dolaştık kitapların büyülü dünyasının arasında.. çoktandır göremediğimiz can kardeşlerimizle karşılaşıp hasret giderdik..
işte böyle birgün geçirdik sevgili günlüğüm..
kimi yerlerde ağlamak istedik
kimi yerlerde sevinçten gülmek
hayat herşeye rağmen devam ediyor
vesselam

hannane

New member
Yahu mihrican herkes günlüğüne kilit üstüne kilit vurur kimse okumasın diye..
Sende burda bangır bangır herkese okuyorsun:D

B

beyaz_ýþýk

Guest
burda bir saniye haer okuyanın maşallah demesi gerekir...

masallahhhzp6eq2.png

Allah c.c. nazardan korusun...

Üst Alt