Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hangi Mevsimde Doğdunuz

ebubekr

New member
Doğduğunuz mevsim kişiliğinizle etkili

Bilim adamları farklı mevsimde doğan kişilerin farklı kişilik özelliklerine sahip olduğunu saptadı. Baharda doğan düşüncesiz, kış çocuğu anlayışlı... İşte araştırmadan çıkan mevsimlere göre kişilik saptamaları:

İngiliz bilim adamları tarafından yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre doğduğumuz mevsim bizim kişiliğimizi ortaya koyuyor. Hertfordshire ve Aberdeen üniversiteleri öğretim görevlileri mevsimlerin kişilik ve davranışlar üzerindeki etkilerini inceledi. Hamilelerin mevsimlere göre hormon seviyelerinin değiştiğine dikkat çeken bilim adamları çocuğun doğduğu mevsimde annenin hormon seviyelerinin miktarının da bu kişilerin karakterleri üzerinde etkili olacağını belirtti. Hava sıcaklıklarının, hamilelik süresince daha çok yenen besinlerin de çocuk üzerinde etkili olacağı kaydedildi.
Hertfordshire Üniversitesi psikoloji profesörlerinden Richard Wiseman ve Aberdeen Üniversitesi profesörlerinden John Eagle tarafından yapılan mevsimlere göre kişilik saptamaları:
* İlkbahar: Düşüncesiz, ısrarcı.
* Yaz: Beyinlerini kullanabildikleri işlerde daha başarılılar, satranç gibi sporlara daha yatkınlar.
* Sonbahar: Sportmen, özellikle futbola yatkın.
* Kış: Düşünceli, anlayışlı, rahat vazgeçebilen, depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklara daha açıklar...

Elifnisa

New member
benimki tutmadı... yazın ortası ama düşünce sporlarından nefre ederim:D helede satranç iyyy:rolleyes:

Enver Ýstek

metin mete
Doğduğunuz mevsim kişiliğinizle etkili

Bilim adamları farklı mevsimde doğan kişilerin farklı kişilik özelliklerine sahip olduğunu saptadı. Baharda doğan düşüncesiz, kış çocuğu anlayışlı... İşte araştırmadan çıkan mevsimlere göre kişilik saptamaları:

İngiliz bilim adamları tarafından yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre doğduğumuz mevsim bizim kişiliğimizi ortaya koyuyor. Hertfordshire ve Aberdeen üniversiteleri öğretim görevlileri mevsimlerin kişilik ve davranışlar üzerindeki etkilerini inceledi. Hamilelerin mevsimlere göre hormon seviyelerinin değiştiğine dikkat çeken bilim adamları çocuğun doğduğu mevsimde annenin hormon seviyelerinin miktarının da bu kişilerin karakterleri üzerinde etkili olacağını belirtti. Hava sıcaklıklarının, hamilelik süresince daha çok yenen besinlerin de çocuk üzerinde etkili olacağı kaydedildi.
Hertfordshire Üniversitesi psikoloji profesörlerinden Richard Wiseman ve Aberdeen Üniversitesi profesörlerinden John Eagle tarafından yapılan mevsimlere göre kişilik saptamaları:
* İlkbahar: Düşüncesiz, ısrarcı.
* Yaz: Beyinlerini kullanabildikleri işlerde daha başarılılar, satranç gibi sporlara daha yatkınlar.
* Kış: Düşünceli, anlayışlı, rahat vazgeçebilen, depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklara daha açıklar...

Ikisini bir araya getiremedim;

Yaz: Beyinlerini kullanabildikleri işlerde daha başarılılar, satranç gibi sporlara daha yatkınlar.

Kış: Düşünceli, anlayışlı, rahat vazgeçebilen, depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklara daha açıklar...

Benim iki dogum günüm varda?Yanlis anlamayin gercekten öyle ikisindende bir cok özelligim var yani burclar olarak...

ebubekr

New member
Metin abi o zaman şöyle olabilir. Babanız sizi 6 ay sonra yazdırmıs ve kımlıkte ile gerçek hayattakı farklı olmuştur değil mi? Eger bu değilse metin abi siz kaç kişisiniz? Metin ve Mete olarak iki kişi mi.:)

Kızmıyon dimi takılıyom diye!!!!!!!!!!!!

Enver Ýstek

metin mete
Metin abi o zaman şöyle olabilir. Babanız sizi 6 ay sonra yazdırmıs ve kımlıkte ile gerçek hayattakı farklı olmuştur değil mi? Eger bu değilse metin abi siz kaç kişisiniz? Metin ve Mete olarak iki kişi mi.:)

Kızmıyon dimi takılıyom diye!!!!!!!!!!!!

Öylede degil,ama cok yaklastin.Neden kizayimki VAllahi Beni tekrardan evlendirsen dahi hic kizmama....Ha Metinde benim Mete benim..

esma_

New member
ebubekr;[FONT=Comic Sans MS' Alıntı:
[/FONT]
.......

*

küçüklüğümde neden kaleci olduğumu şimdi anladım:)

samanyolu

New member
Yeni Yaşin Hayirli Olsun Metin Mete Kardeş Allah Sağlikli -imanli ömürler Nasip Eder Inşallah.
Bu Arada Doğum Gününü Banka Ekstirelerinden Sonra Ben Kutlayim Dedim.

Enver Ýstek

metin mete
Yeni Yaşin Hayirli Olsun Metin Mete Kardeş Allah Sağlikli -imanli ömürler Nasip Eder Inşallah.
Bu Arada Doğum Gününü Banka Ekstirelerinden Sonra Ben Kutlayim Dedim.

Ey VAllah Samanyolu Kardes.Bu senenin ilk dogum günü münasabati ile Cocuklarin oyununa geldim hayatimda ilk kez dogum günümü zamaninda bildim..Yalniz kirmizi yeri pek anlamadim..Rabbe emanet ol..

samanyolu

New member
genelde doğum gününü bankalar ve telofon şirketleri hatırlatıyorda onun için yazmıştım affına sığınarak biraz şaka yapayım dedim metin kardeş.tekrar yeni yaşın hayırlı olsun.

yelken06500

New member
insan fiziksel olarak doğduğunda bu bir yaştır birde gerçek doğuş vardır idrakin doğuşu dönüş yani...

Enver Ýstek

metin mete
genelde doğum gününü bankalar ve telofon şirketleri hatırlatıyorda onun için yazmıştım affına sığınarak biraz şaka yapayım dedim metin kardeş.tekrar yeni yaşın hayırlı olsun.

Estafurullah,Tabiki sakalasacagizda ama ne yazikki benim bankalar uyuyorlar.Garibani biliyorlar anlayacagin.

Üst Alt