Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hakan Sukurun kutlu dogum mesajina destek...

New member
HAKAN ŞÜKÜR'E DESTEK
Sivasspor teknik direktoru Bulent Uygun, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin Kutlu Doğum Haftası'na yakışır şekilde oynanması temennisi nedeni ile eleştirilen Hakan Şükür'e de destek verdi. Müslüman bir ülkede yaşadıklarını belirten Uygun şöyle konuştu:
"Herkesin dinini en güzel şekilde yaşadığı Cumhuriyet ülkesinde yaşıyoruz. Hakan Şükür barış ve kardeşliği vurgulamıştır. Geçmişte kanlı derbiler, farklı mücadeleler gördük. Şimdi en büyük derbiyi yaşayacağız. Stresli bir ortamda bana göre söylenmiş gayet hoş bir açıklama. Peygamberimizin doğum haftasında söylediği bu sözler kötü birşey değil. Fenerbahçeli Kezman nasıl her maçta dinini yaşayıp propaganda yapıyorsa, bizim İsrailli oyuncumuz Balili dinini yaşıyorsa, Hakan Şükür'ün de dinini yaşamasında bir sakınca yok. Elbette spor, siyaset ve din birbirinden ayrı. Hakan Şükür'ün açıklaması herhangi bir olay çıkmaması için verdiği bir temennidir. Ben yanındayım. Onun karşısında olan insanlar, kendi inançlarına farklı olduğu için, ya da aynı inancı paylaşmadığı için bu tarzda eleştiriler yapmış olabilirler. Bunları söyleyenleri de zaten hiçbir zaman Cuma'ya giderken görmedim."
Hazırlıklarını yarın sabah tamamlayacak olan Sivasspor uçakla İzmir'e gidecek. Daha sonra karayolu ile Denizli'ye hareket edecek.

24.04.2008
b.gif

Kaynak : DHA (sporx.com)

Bulent Uygun ada Hakan Sukur ede Tesekkurler. Her alanda islam a karsi savas yurutuyorlar bazi Islam in guzelligini hazmedemeyenler....
Boyle hazimsiz insanlara karsi birbirine destek olupta tepki koyanlardan Allah razi olsun;)

Ebu Zerr

New member
Her ne kadar Fener Bahçeli olsam da Hakan Şükür sevgisi biz de hiç bir zaman bitmez, Fener Bahçeli iman edenlerde de bu sevgi bitmez, bizim bağımız İman bağıdır, mü'minler kardeştir bağıdır...

RENKSÝZ

New member
Bir GALATASARAYLI olarak Hakan şükür ve Bulent Uygun a teşekkürler.Sizede bu yakışır:).Allah razı olsun

sanem

New member
Hakan Şükür kardeşimiz, işte böyle güzel bir mesaj dahi nasıl başkalarınca değişik lanse ediliyor.... Hakan Şükür'ü eleştirenlerin hedefinde Hakan yok, onların eleştirdikleri bambaşka ....

New member
Ben Besiktasliyim, ama zaten bu tur konularin takimi yoktur;)
Hedef belli......Hedefte Allah in varligina be Bir ligine iman edenler var!!!! O yuzden tum iman edenlerin karsi ciktigi bir konu.
Hakan Sukur ve Bulent Uygun uda ayrica tebrik etmek gerekli tabiiki. helal olsun adamlara...

Üst Alt