Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hadi Lanetleşelim, Kim Hakli ,kim Haksiz, Mevla D

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
61-Al-i imran, Kim, sana ilim geldikten sonra seninle, onun hakkında mücadele ederse, ona şöyle de: "Gelin çocuklarımızı ve çocuklarınızı, kadınlarımızı ve kadınlarınızı, kendimizi ve kendinizi çağıralım sonra yalvaralım da yalancıların üzerine Allanın lanetini dileyelim.
Ey Muhammed sana, İsa hakkında bilgi gelip onun, Allanın kulu olduğu bildirildikten sonra kim seninle onun hakkında tartışmaya girişirse ona de ki: "Gelin çocuklarımızı ve çocuklarınızı, kadınlarımızı ve kadınlarınızı, bizzat kendimizi ve kendinizi çağıralım da hep birlikte dualarımızı kabul etmesi için Allaha yalvaralım ve yalancıları Allahın lanetiyle lanetleyelim."

Şiir

Bu yazıyı okuyanlar, hadi! bizde lanetleşelim, üsteki Ayette olduğu gibi edelim.

Kim haklı, kim haksız, mevlam karar versin ,en yakındada cezasını bulsun, bekleyelim.

Baş örtüsünü savunanlar, karşı çıkanlar, hadi bizde diyelim.

Bir birimize soyun, sonun gelsin diye lanetleşelim.

Kim haklı, kim haksız, hak divanında güleşelim.

Ben diyorum, sizde deyin, karşı çıkanlar, veya savunanlar.

Farz olan baş örtüsüne karşı çıkanların, soyunun sonunu getir RABBİM.

Baş örtüsü farz değil, sade siyaset oyuncağı diyenler.

Sizde elinizden gelen, Allaha nazınızı, betduanızı yapında, hakta hesaplaşalım.

Lanet hak değilse ,döner gelir, kendi başınıza haberiniz olsun, Ayetteki Necran heyeti gibi korkup kaçmaayalım.

Kim yalancı, kim doğrucu, Allaha havele edelim.

Tezden ilmiyle kuşatıp, yalancıyı, haksızı yerle bir etsin istiyelim.

Hadi, hadi korkmayın, ben haklıyım demekle olmaz, kozunuzu paylaşın, hakkımızı bulalım.

Özellikle bu betduaya, baş örtüsünü savunan kardeşlerimi çağırıyorum!

Rasülüm S.A.V buyuruyor! müminin silahı duadır ,buna kulak asalım.

Biz pkk gibi keleşnikof değil, atom bombası gölgesi olamaz, betdua silahını kullanalım.

Acaba dincileri, bu yüzdenmi birinci sırada, tehlike gördüler, pkk yı ikinci tehlike, sırasına aldılar.

Akan, akar suya akma diyemezsin, bir yol vermelisin, ordan gitsin, yoksa taşar!

Pkk gibi silahla, kılıçla sesini duyurmayan dinciler, bırakın kalemle, içindeki suyu boşaltsınlar, yoksa dayanamaz patlar

Üst Alt