Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gunah mı ?

abdulah

New member
S.A.

Arkadaslar su sıralar bir site bıseler tanıtıyolar.para kazanıyorsunuz bırılerını dahıl edınce.duyan varmı?benım pek kafama yatmadı.fakat sızden fıkır almak ıstedım.Eger duyan varsa yorumlayabılırmı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Memko

New member
Bu türlü siteler çok var gördüğüm kadarıyla birçoğunda para vermek için o kadar çok şey istiyorlar ki çok zor yüzlerce kişiyi davet etmek veya bazı reklm sitelerinde milyonlarca reklam izlemek gerekiyor.
Günah mı olduğunu bilemiyorum.Ama şöyle düşünürsek; sen o siteye arkadaşlarını davet edip reklamını yapıyorsun ve karşılığında para kazanıyorsun aynı tevizyonlardaki gibi.

abdulah

New member
memko tesekkur ederım.aslında burda aklıma takılan sey bırını davet edıp daha sonra bıseler alır ve sıparısı felan gelmez ıse yada defolu bırsey gelırse bu sefer bırının ahını alırsam kotu olur gıbıme geldı.

Memko

New member
Anlıyorum o sitenin güvenilirlik politikasına kalmış yaygın bir site ve kullananlar memnun iseler sorun olmaz demektir.Zaten genellikle teslimatta ödeme ve o an parayı ödemeden deneme hakkı sunuyor bu gibi sitelerin bir çoğu.Siz bana özel mesajla sitenin tam adresini bildirirseniz ben araştırırım.
İyi günler.

Üst Alt