Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

güzel bir etkinlik inşaallah katılım yüksek olur

tarikay

New member
moral fm ve akra fm de anons ediliyor ama belki duymayan kardeşlerimiz olur 28 mayıs pazar günü akşam 5 de istanbulun fethi kuran okunuşu mehteran ibrahim sadriden şiirler sanat müziği tasavvuf musikisi tiyatral gösteriler ile zengin bir program hazırlandı bilindiği gibi inşaası yukardan bakınca Muhammed yazısı olan bu tarihi yerin mescidi içler acısı minaresi yıkılmış beton dökülmüş bu zamana kadar dansöz oynatıldı ilk defa böyle güzel bir etkinlik var kuranı seven osmanlıyı seven yeniosmanlılar derneği sağolsun inşaallah herkeze duyurursak bu kalabalık istanbulda en az dansöz seyretmeye gelenler kadar bir topluluk olmalı diye düşünüyorum bu bilinçle tüm müslüman kardeşlerimizin katılımını bekliyorum Allah razı olsun

selam ve dua ile

isimsiz

New member
yanlış anlamadıysam rumeli hisarında olduğunu söylemek istiyorsun herhalde...
davetiniz ve duyurunuz için allah razı olsun.
böyle konulara duyarlı olmalıyız arkadaşlar...birlikten kuvvet doğar.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Allah kısmet ederse bende gitmeyi düşünüyorum. hem bana yakın hemde asırlar sonra ilk defa hisardan ezan sesini dinlemek ayrı bir zevkli olucak, tek arzu ettiğim bu , inşallah gidicem pazar günü...

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
seyfullah putkıran' Alıntı:
Allah kısmet ederse bende gitmeyi düşünüyorum. hem bana yakın hemde asırlar sonra ilk defa hisardan ezan sesini dinlemek ayrı bir zevkli olucak, tek arzu ettiğim bu , inşallah gidicem pazar günü...
İNŞAALLAH ORDA GÖRÜŞÜRÜZ KARDEŞİM

Üst Alt