Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülermisin aglarmisin

• Konbuyu başlatan hüma-gül
  • Başlangıç tarihi
H

hüma-gül

Guest
Ölüm deyince hepimiz az cok ürpeririz. Peki asagidakiler kadar ilginc ölüm haberleri okudunuz mu?

Jake Fen isimli Macar, esini korkutmak icin kendini asmis pozu verir. Eve gelen kadin kocasini o halde görünce bayilir. Kapiyi acik gören komsu kadin iceri girince ikisininde öldügünü sanip evi soyar. Topladiklariyla cikarken, Jake kadina bir tekme atar. Cesedin canlandigini sanan kadin korkudan ölür. Sonuq; Jake beraat eder.

Newyork´ta 5´inci caddede bir adama arac hafifce carpar. Adama bir sey olmamistir. Söförle konusur ve tam ayaga kalkacakken olayi gören biri yanina gelerek, kalkmazsa sigortadan para alabilecegini söyleyince adam yeniden aracin önüne yatar. Arac sürücüsünün durumdan haberi yoktur. Adamin gittigini sanarak gaza basar ve adam arabanin altinda kalarak ölür.

H

hüma-gül

Guest
Romolo Ribaldo, 42 yasinda issiz bir italyandir. Parasizlik canina tak eder ve bir gün tabanca ile intihar etmeye karar verir. Esi onu engellemek icin dil döker. Sonunda adam duygulanip aglamaya baslar ve intihardan vazgecip silahini yere firlatir. Ates alan tabancadan cikan mermi esine isabet eder ve kadin oracikta ölüverir.

Sibirya´nin köylerinden birinde, bir cenaze mezarliga götürülmektedir. Bir tarladan gecerken tabut köylülerin ellerinden düsüverir, ceset de dereye yuvarlanir. Akinti cesedi asagida bir yerde dinamitle avlanan balikcilarin yanina sürükler. Balikcilar; ``Acaba adami biz mi öldürdük?`` diye panikleyip cesedi civardaki askeri kislanin tellerine dayayip kacarlar. Nöbetci er bölgeye tehlikeli birinin yaklastigini düsünerek cesedi yaylim atesine tutar. Hemen ambulans cagrilir, delik desik olan ceset hastaneye kaldirilir. Sonuc mu? Operasyon tam alti saat sürer. Ameliyattan cikan doktor alnindan akan terleri silip derin bir nefes alir ve söyle der: ``Cok zor oldu ama galiba yasayacak!!!!``

radikal

New member
Allah (cc) razı olsun kardeşim sende sabah sabah güldürdün bizi.Eline emeğine teşekkür ederim.

Bazı aklı evveller bunların kur'an ve hadiste yerini sorarlar kaynak gösterin bize derlerse hiç şaşırma şimdi:) Seyret bak görürsün:))))

H

hüma-gül

Guest
Allah (cc) razı olsun kardeşim sende sabah sabah güldürdün bizi.Eline emeğine teşekkür ederim.

Bazı aklı evveller bunların kur'an ve hadiste yerini sorarlar kaynak gösterin bize derlerse hiç şaşırma şimdi:) Seyret bak görürsün:))))

Bak simdi yazdigima pisman oldum. Bu konuyu nasil silerim bilen var mi?:eek:

radikal

New member
Herşeye nane maydonoz olan, sırf muhalefet olsun da ne olursa olsun amacı güdenler var ya hani, işte onlar için söyledim.Çünkü nerde güzel bir yazı görseler anında sazan gibi atlıyorlar ilgili ilgisiz konulara. Sırf rencide etmek veya provoke etmek onlara haz veriyor gördüğüm kadarı ile. Yeterki yazanın daha önceki yazılarından kimliği belli olmuş olsun yeter onlar için...Samimiyete tahammülleri olmayanlar var maalesef.Yoksa Hümagül kardeşin yazdıkları kendi açımdan gayet hoş ve insana tebbessüm ettirecek bir konu. Pişman olunacak bir durum da yok ayrıca.

radikal

New member

reyyan

New member
tammam ozaman hüma|ğül kaynak gösterin ozman tabiki bu bir şaka

sabah sabah ebey ğüldük senden ALLAH razi olsun inş
viola02.gif

H

hüma-gül

Guest
Sen cok aglattin bizi reyyan abla bende güldireyim dedim biraz.Basara bildiysem ne mutlu

H

hüma-gül

Guest
bunu mutlaka okuyun kardeşlerim allah rızsı için
bu konun vardi ya kimleri aglatti bir bilsen, okumadin mi?

reyyan

New member
İNANKİ ONU OKURKEN BEN ÇOK AGLADIM KARDEŞİM ÇOK İBRET VERİCİ BİRŞEY ASLINDA AMA ANLIYANA

2.gif

Asya

New member
zaten bu yabancılar çok tuhaf insanlar.özellikle de hristiyan olanları.tuhaf insanların tuhaf ölümleri.

Asya

New member
onlar bizim dinimize yabancı.onu ifade etmek istedim aslında.
yani yabancı derken türk olmayanları kastettim.bir çok yabancı film izledim,bir çok yabancı roman okudum ve gerçekten şunu anladım.bize göre çok tuhaf insanlar.benzeştiğimiz noktalar çok az.kültür ve din farkı da denilebilir.

Üst Alt