Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gözü korumak

Techniker

New member
S.A.

Arkadaslar, benim problemim yani Sorum var

sorun cozlmustur arkadaslar ElhamduliLLAH

Son düzenleme:

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Madem bu günahi isliyorsun Rabbinle senin aranda olsun asla ama asla kimseye anlatma ve bazi seyler gizli kalmali ulu orta söylenmemeli.

Günah iman zayifligindan ileri gelir imanini tamir etmekde ibadetten gecer ve iman tam olmadan ibadette tam olmaz lakin sen bunu olmus kabul ediyorsanda imani ibadetinde tam uygulamis olan insan günahindan yerine dibine girer.

Tavsiyem bu mesajini sil ve kimseye anlatma isledigin günahlari. Tevbe-i istigfar et Allahdan yardim iste. Giderken bile kitap okumayi dene veya iste bu senin hayatin burada herkesten cok cevabi bilen kisi sensin

a l p e r

New member
Bakmaman gereken bir şeye bakınca gözünü kapayıp parmağınlahafif hafif gözkapaklarına vur(abartmadan, göze zarar vermeden). İnsanın canı acıyınca o hareketten vazgeçer inşaallah...

Techniker

New member
Bakmaman gereken bir şeye bakınca gözünü kapayıp parmağınlahafif hafif gözkapaklarına vur(abartmadan, göze zarar vermeden). İnsanın canı acıyınca o hareketten vazgeçer inşaallah...

Arkadaslar benim nefsim cok kötü asiri derece Gözümü Koruyorum fakat
bazen beni kandiriyor nefsim. öyle ediyor böyle ediyor ve harama baktiriyor, Tövbe ediyorm bir hayli daha bakmiyorum..

yani diecegim su, Bana Birtane recete lazim bu celiskiden biktim, böyle birsey yokmu, yoksa hayat boyunca böyle mücadele de mi bulunacagim
Oturdugum yer Almanya, buralarin Durumlarini bilirsiniz...

Hacca gitmeyi Düsünüyorum, Sizce bu benim bile bile de yaptigim Günahlari silinesine vesile olurmu. Sunu da not ediyorum , yani ALLAH bana hidayet verdiginen beri bile Günaha girdim, ama devamli ardindan Tövbe ederim, Eskiden Günah yaptigimi Hatirlayinca kafayi yiyorum arkadaslar yerin dibine geciyorum

önceleri Dinle pek aram yoku, Günaha girerken ardindan Tövbe etmezdim... Tabii simdi cok üzgünüm eskiden Hemencecik Tevbe etmedigim icin.
Bu eski Günahlari yaparken bir kismini Günah oldugunu farkediyordum bir kismimi Günah saymiyordum cünku ilimim yoktu..

Hacca Gidice Bu eski Günahlarim da bagislanirmi...
Yani simdi Kendimi Azami derecede Günahlardan uzak tutmaya calisiyorum INSAALLAH böyle Kalirim..

Son düzenleme:

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Arkadaslar benim nefsim cok kötü asiri derece Gözümü Koruyorum fakat
bazen beni kandiriyor nefsim. öyle ediyor böyle ediyor ve harama baktiriyor, Tövbe ediyorm bir hayli daha bakmiyorum..

yani diecegim su, Bana Birtane recete lazim bu celiskiden biktim, böyle birsey yokmu, yoksa hayat boyunca böyle mücadele de mi bulunacagim
Oturdugum yer Almanya, buralarin Durumlarini bilirsiniz...

Hacca gitmeyi Düsünüyorum, Sizce bu benim bile bile de yaptigim Günahlari silinesine vesile olurmu. Sunu da not ediyorum , yani ALLAH bana hidayet verdiginen beri bile Günaha girdim, ama devamli ardindan Tövbe ederim, Eskiden Günah yaptigimi Hatirlayinca kafayi yiyorum arkadaslar yerin dibine geciyorum

önceleri Dinle pek aram yoku, Günaha girerken ardindan Tövbe etmezdim... Tabii simdi cok üzgünüm eskiden Hemencecik Tevbe etmedigim icin.
Bu eski Günahlari yaparken bir kismini Günah oldugunu farkediyordum bir kismimi Günah saymiyordum cünku ilimim yoktu..

Hacca Gidice Bu eski Günahlarim da bagislanirmi...
Yani simdi Kendimi Azami derecede Günahlardan uzak tutmaya calisiyorum INSAALLAH böyle Kalirim..[/quote]

Makbul bir Hac, kul hakkı hariç, tüm günahları tertemiz eder inşallah...

Üst Alt