Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gidelim Bu ülkeden Anne..!

• Konbuyu başlatan beyaz_ýþýk
  • Başlangıç tarihi
B

beyaz_ýþýk

Guest
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]GİDELİM BU ÜLKEDEN ANNE..![/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Okuluma polisler karargâh kurmuş [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bugün de okuluma giremedim anne [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Başörtüme göz dikmiş yabancı eller [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Söyle bana, kim bunlar, kim bunlar anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Her sabah gözyaşı, hep aynı dram [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bu haksızlık ne zaman bitecek anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Biz kime ne yaptık, kime zararımız var? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Söyle bana, kim bunlar kim bunlar anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Devlet için tehditmiş başımdaki örtüm [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bu esnada kahroldum yıkıldım anne. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bunlar nasıl; söyle, nasıl insan, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Söyle bana, kim bunlar, kim bunlar anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani güzel Türkiyem şehidler diyarıydı, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani sıksan toprağı şüheda fışkıracaktı, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani bizler, bu millet şehid torunlarıydı, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Söyle böyle mi olacaktık, böyle mi anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani bayrağımız rengini şühedadan almıştı, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani İstiklal Marşı'nı yazan bizim ruhumuzdu, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani askerlik bizim için Peygamber ocağıydı, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bunlar bize yapılır mıydı, reva mıydı anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani Nene Hâtun'un ruhunda yetişecektim, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Örtümü açmayacaktım, açtırmayacaktım, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bu yolda sahipsiz hiç kalmayacaktım, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Biz bu günleri de mi görecektik anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani biz bir bütündük, Müslümanlar kardeşti, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani birimizin derdi hepimizin derdiydi, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani % 99'u Müslümandı bu ülkenin, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Nerede bu insanlar, nerede anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani biz bu ülkede azınlık değildik, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani başı öne düşüp yürümeyecektik, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hani itilip kakılıp horlanmayacaktık, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Biz bugünleri de mi görecektik anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ben özgürlük nedir hiçbir zaman tanımadım, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Barışa, sevgiye hasretim, hiç yaşamadım, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ruhum bir hücrede hiç bu kadar sıkılmadım, [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Gidelim bu ülkeden, gidelim mi anne? [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Gidelim anne... Gidelim anne.... Gidelim anne...[/FONT]

alıntı

Ç

ÇÝray

Guest
emegine saglık yine kanayan yaramıza parmak bastın....
ayrıca bu ülkede sözde müslüman....yasayıs tarzı tamamen avrupalı ama söze gelince müslüman...işte biz böyle bir ülkede yasıyoruz....

karzihasen

New member
Güzel bir şiirdi diyemeyeceğim.Rabbimin sonsuz nimetler verdiği,cennetten bir köşe olan ,evliyalar diyarı,şehitler ülkesi bir yerde böyle bir şiir yazdırtıyorlarsa insana ne söylenebilirki.Gözyaşlarımızla isyan etmekten başka .Rabbimizden yardımını istemekten başka.Allahu Teala yar ve yardımcımız olsun

Üst Alt