Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

!! Gerçek Aşk !!

• Konbuyu başlatan abdirabbih
  • Başlangıç tarihi
A

abdirabbih

Guest

Bir kiz ve bir delikanli, bir motosikletin
üzerinde 180 Km hizla gidiyorlar ve aralarinda söyle bir konusma geciyor;

> >Kiz : Lütfen yavasla, ben korkuyorum
> >Delikanli : Hayir, bak ne kadar eglenceli
> >Kiz : Lütfen, lütfen, cok korkuyorum
> >Delikanli : Peki, beni sevdigini söyle
> >Kiz : Seni cok seviyorum, lütfen yavasla
> >Delikanli : simdi de bana sikica saril
> >Kiz delikanliya sikica sarilir
> >Delikanli : sapkami alip, kendine takar misin? Basimi cok sIktI..

Ertesi gün gazetelerde söyle bir haber cikti: Motorsiklet Kazasi;
> >Motorsiklet, fren arizasi nedeniyle, bir binaya carpti.
Üzerindeki 2 kisiden sadece biri kurtuldu.
> >Gercek ise söyleydi; Yolun yarisinda, delikanli frenlerin bozuldugunu anlamis ama bunu kiza belli etmek istememisti. Bunun yerine,
kizdan kendisini sevdigini söylemesini istemis ve kendisine son defa sarilmasini istemisti.

Sonra da kendi ölümü pahasina, kizin basligi takmasini ve hayatta
kalmasini saglamisti.
~~>ISTE GERCEK ASKIN ANLAMI DA BUYDU!<~~

B

beyaz_ýþýk

Guest
bir japon klibinde izlemiştim......belki sizde izlemişsinizdir....
bir fotografcı genc var ve sevdiğigide bir kız....kızın fotograflarını cekiyor devamli...ve derken kız bir gun kaza geciriyor ve gözleri kör oluyor...bu genc maf ediyor..sevdiği kız artık görmuyor eglenemiyor....hep huzunluydu.....bunun üzerine genc....en sevdiği işleri yapıyor...motorsikletini son hız kullanıp ruzgara karşı suruyor....son kez fotgoraf cekiyor....sonra klıp ameliyat sahnesine geciyor.....kız ın ameliyat oldugunu gösteriyor...sonra kız gorur hale geliyor....cocgun studyosuna gidiyor bakıyor yok ama her yerde kendi resimleri.....sonra yarış pistine gidiyor..ve cocugu orda goruyor bir sandelyede otururken...ona yaklaşıyor ama cocukta bir hareet yok...iyice yanına gidiyor ve göruyorki...anlıyorki...kızın gormesine sebeb olan cocugun kendi gözleriymiş...

gizemli

New member
Paylaşım için tşkler mihrimah gerçekten çok etkileyici...

@ sevgili beyaz_ışık kardeşim... ilk izlediğimde gözlerim dolmuştu...

Ç

ÇÝray

Guest
böyle birsey olcagına hiç inanmıyorum ve sadece gülüyorum...ama yine de paylasım için sagol....

hüzün kovan kuþu

New member
Web sitesi
www.herkul.org
bir japon klibinde izlemiştim......belki sizde izlemişsinizdir....
bir fotografcı genc var ve sevdiğigide bir kız....kızın fotograflarını cekiyor devamli...ve derken kız bir gun kaza geciriyor ve gözleri kör oluyor...bu genc maf ediyor..sevdiği kız artık görmuyor eglenemiyor....hep huzunluydu.....bunun üzerine genc....en sevdiği işleri yapıyor...motorsikletini son hız kullanıp ruzgara karşı suruyor....son kez fotgoraf cekiyor....sonra klıp ameliyat sahnesine geciyor.....kız ın ameliyat oldugunu gösteriyor...sonra kız gorur hale geliyor....cocgun studyosuna gidiyor bakıyor yok ama her yerde kendi resimleri.....sonra yarış pistine gidiyor..ve cocugu orda goruyor bir sandelyede otururken...ona yaklaşıyor ama cocukta bir hareet yok...iyice yanına gidiyor ve göruyorki...anlıyorki...kızın gormesine sebeb olan cocugun kendi gözleriymiş...
evet cok guzeldı bende kotu olmustum:(

Müþtak

New member
evet inanılır gibi değil fakat güzeldi.Nerde bu düşüncede olan?bende dahil:)..

berfut

New member
hem şo cok güzel bir paylaşımdı :p
rabbim böyle kullarının sayısını arttırır inş...
benim hemşomdanda bu beklenirdi....:D

NUAYMAN

New member
insan gercekten sevdiği için nelerini feda etmezki bu bazen canı olabilir bazen ciğeri bazen gözü olabilir. sevdiği kişi oğlu, kızı, anası, babası yada gönlünü kaptırdığı eşi. eline sağlık

A

abdirabbih

Guest
afiyet olsun abi
gerçekten de doğru sölüyorsun
bin maşallah barekallah.......

Z

zeynep_hearty

Guest
rabbim razı olsun..sevmeyi öğrenmek, sevginin hakkını verebilmek ...selam ve dua ile...

Üst Alt