Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gazze'ye Yardım İçin İHH Gazze Özel Yayını‏

mesuttt

New member
İHH bu akşam saat 20:30 ile 01:00 arasında 4,5 saat sürecek Gazze Özel Yayını yapacak. Gazze için yardım toplanacak olan bu program TV Net, TV 5, Hilal TV, Dost TV ve Ülke TV’den canlı olarak yayınlanacak.

Vakfımız bu akşam saat 20:30 ile 01:00 arasında 4,5 saat sürecek Gazze Özel Yayını yapacak. Bu yayın TV Net, TV 5, Hilal TV, Dost TV’den sürekli olarak, Ülke TV’den ise kesintili olarak yayınlanacaktır. Ayrıca program Özel FM, Marmara FM, Moral FM, Lalegül FM başta olmak üzere birçok radyoda eş zamanlı ve canlı olarak yayınlanacak.
Programa yazar ve akademisyenlerden sivil toplum kuruluşu temsilcilerine kadar çok sayıda katılım olacak.
Ayrıca Refah Sınır Kapısı’ndaki ekibimizle canlı bağlantı yapılacak. Programı izleyen vatandaşlar da mail, telefon veya kısa mesajlarla duygu ve düşüncelerini dile getirebilecekler.
Canlı yayında bağış alınacak
Tamamen Gazze’ye özel olarak yapılan programda zor günler yaşayan Gazze halkı için bağış toplanacak. İsteyen vatandaşlar telefon ve online olarak bağış yapabilecekler. Telefonlar stüdyoda bulunan konuklar tarafından cevaplandırılacak.

Programa katılacak isimler ise şöyle:
İHH’dan A. Emin Dağ, A. Faruk Ünsal, Durmuş Aydın, Gülden Sönmez, Murat Yılmaz, Yavuz Dede, Hüseyin Oruç, Demet Tezcan; Filistin İstanbul Konsolosu Abdulkerim El Katip, Gazeteci-Yazar Abdullah Yıldız, Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Gazeteci-Yazar Ahmet Varol, Eğitim Bir-Sen İstanbul İl Başkanı Ahmet Yurtman, Yazar Engin Noyan, Yazar Haluk İmamoğlu, sanatçı Hüseyin Goncagül, Sanatçı İkbal Gürpınar, Yazar Kazım Sağlam, İnsan ve Medeniyet Hareketi Başkanı İkram Soltan, AK Parti Milletvekili Mehmet Nil Hıdır, Gazeteci-Yazar Metin Mutanoğlu, Sanatçı Mikail, Sanatçı Murat Kekilli, Musab Aydın, Gazeteci-Yazar Mustafa Özcan, Mazlum-Der Genel Başkanı Ö. Faruk Gergerlioğlu, İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu, Sanatçı Ömer Karaoğlu, Hak-İş Başkanı Salim Uslu, Yazar Sefa Mürsel, Sanatçı Ulvi Alacakaptan, Gazeteci-Yazar Yavuz Bahadıroğlu ve devamı…

İHH İnsani Yardım Vakfı
Adres: Büyük Karaman cd. Taylasan sk. No:3 Pk. 34230 Fatih / İstanbul
Telefon: +90 212 6312121 Faks: +90 212 6217051
Web: www.ihh.org.tr E-mail: [email protected]
logo.jpg

KülTeRÝ

New member
Şimdi izliyorum..

Allah razı olsun çok güzel yapmışlar çok hayırlara geçti İnşaallah...

Üst Alt