Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

fotoğraflarda konuşur...

ayyþe

New member
3304047-md.jpg

alabildiğine bir renk cümbüşüydü sana varan yollar... ben en temiz olanını seçtim... sonun da hiç acı olacağını düşünmeden , her adımımda sana geldim... alabildiğine özgür ve alabildiğine hür... öyle sevdalı , öyle deli... ellerine yeni bir oyuncak verilmiş çocuk gibi... ben bu gün renklere bezendim...

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 680x408Piksel ve 82KBayt' tır.
4097642-md.jpg

uçtum uçtumda... bir kelebek gibi değil... daha çok bir kartala benzerdi yelelerim... belki bu yüzden inceliği hiç öğrenemedim...

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 679x494Piksel ve 39KBayt' tır.
6489614-md.jpg

bir kıyıya terkedilmiş tekne kadar yalnızlık vardı zulamda... onuda bir bakışınla sen aldın... şikayetçi misin ? diye sorarsan... hayır, ben daha önce kıyına neden yanaşmadım diye kızgınım kendime aslında...

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 679x430Piksel ve 47KBayt' tır.
5944306-md.jpg

sen misin ? o duvara yaslanmış turuncu kokan kız... yoksa masumiyetin mi ? seni yalnız mı bıraktılar ? çabuk mu büyüyeceksin yoksa; sende benim gibi bir başına...

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 680x510Piksel ve 57KBayt' tır.
4713774-md.jpg

bana biraz nefes verirmisin ? biraz da serinlik ? hey gökyüzü... ve hey su...

wol_error.gif
Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır.Tıklayarak Orjinal Boyutta Görebilirsiniz.Orjinal Resim Boyutu 679x596Piksel ve 170KBayt' tır.
6826648-md.jpg

çocuğum, umudum... ufacık ayakların, büyük sevgilere adım atsın... belki insanlık (kaybolan) senden utanır...

Üst Alt