Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumun Birinde Geçen Tartişma

ruhlara

Mesajlari Onaylanacak
ALINTI SAİBİ RUHLARA
Kırmızı kominizim yeşil olsa yürürdü elbet mejbur kaldık siyah kapitilizime çaresizlikden hep
ALINTI SAİBİ LİLİANJİE13
daha yeşil, yemyeşil memleketlere git istersen cünkü bu cografyada umdugun kadar yeşillik bulamayacaksın hiç...
ALINTI SAİBİ RUHLARA
güneş balçıkla sıvanmaz diye reklam varya allahın evreninde allaha karşı çıkılmaz insancıklar
ALINTI SAİBİ GREENKNİGHT
sen nasıl bir inanansın ki Allah'ın yarattığı insaları insancıklar diye küçük görürsün... hangi kitapta yazar bir başkasını hakir görmek..... sen nasıl bir inanansınki Allah'ın yarattığı mucize yaratık insana insancıklar dersin... eee o zman sen insan değilsin..........
ALINTI SAİBİ RUHLARA
sakın arkadaşlar kendi üzerinize alınmayın yeminle söylerim 10 yıl önce yazdığım şiirimin son dörtlüğü bu belki beni anlarsınız diye yazıyorum

ben eşşek oğlu eşşeğim eşşeklikden kurtulmaya çalışıyorum sizde fark ettiyseniz kurtulmaya çalışın eşşeklkikten
ALINTI SAİBİ ULTRAKOPAT
nedn eşşeksinki??

ALINTI SAİBİ RUHLARA
çünkü kuranı kerimde bir çok yerde geçer isterseniz sizin için arayıp bulurum ayeti kerimeyi size belki ters gelir bunlar kuranı kerimle haşır neşir olmadığınız için ama bu bir gerçektir derki allah kuranı keriminde insan vardır melekten yukarı insan vardır hayvandan aşşağı olur bir hayvan hayvanlığını yapıp hayvanca allaha hizmet eder kesinlikle isyan etmez ve alimler derki onlar günde allahı 20000 defa allahı zikreder insan yaradılışını gereği allahın nimetlerini yer ama allahı zikretmez ibadet etmez bol bol isyen eder ve sonundada şeytanlaşır işte bu insanda hayvandan aşşağı olmuş oluyor melekden neden yukarı olur derseniz melekler günah işlemez yaratılışları gereği ve devamlı allaha hizmet ederler ve devamlı allahı zikrederler insan yaradılışı gereği günah işlemeye meyillidir allaha hizmet zordur allahı zikretmek zordur insan için
insan bunları yapınca yaradılışının gereği değilde melek gibi davranınca melekten yukarı olur imtihanı kazanır yunuslar mevlanalar gibi anlayın işte insan kendini en iyi kendi bilir ben melekten yukarı olacak hale gelmedim daha ama hayvadanda aşşağı olmaktan kurtuldum çok şükür dua ediyorum geri aşşağı düşmemek için rabbime onun için 10 yıl önce bu şiiri yazmıştım şu anda yine aynı yerdeyim diyeceğim yunuslar mevlanalar gibi olmak çok zor ama hayvandanda aşşağı olmamak düşmemek için şükrediyorum dua edeyorum nedeni işte bu arkadaşlar bir zamanlar bu düşünceler banada ters geliyordu ama kuranı kerimle ve zikirle 10 yıl uğraşınca kalp kirleri biraz gidince açılıyor kalp gözü insanın biraz

Üst Alt